Anasayfa Rehber Holo (HOT) Nedir?

Holo (HOT) Nedir?

Rehber

Holo nedir? Holo nasıl alınır? HOT coin fiyatı, piyasa değeri, uzman yorumları, son dakika haberleri Koinbox da.

Holochain (HOT) Nedir? Nasıl Alınır?

Holo (HOT) Nedir?

Holo ya da kısa adıyla HOT, Blockchain ağında kullanıcıların oluşturduğu küresel birliğin aksine, her katılımcıya özel bir hash ağacı ve zinciri sağlar. Her bir hash, katılımcıya ait bir özel imza taşır ve bu imzalar dijital bir kimlik görevi görür. Oluşan bu imzalar ile de karşılıklı işlemlerin yapılabilmesi sağlanır. Holo ağına katılan kişilere ait verilen önce yerel bir şekilde kaydedilir, sonrasında ise istenen işlem türüne göre Dağıtık Hash Tablosu ile paylaşıma açılır.

Holo (HOT) Nereden Alınır?

Holo , ticaret hacmi sıralamasında dünya lideri olan Binance kripto para borsası üzerinden alınabilir. Bunun yanı sıra diğer büyük borsalar olan Hotbit, Cointral, Huobi Global, Fatbtc, IDEX ve LATOKEN üzerinden de alınabilir. Ayrıca, yerli kripto para borsası olan Paribu üzerinden de Holochain alabilirsiniz.

Holo (HOT) Nasıl Alınır?

Holo'nun alınabileceği borsaları belirttikten sonra, lider borsa olan ve Türkçe dil desteği de bulunan Binance üzerinden nasıl alınabileceğine göz atalım:

  • Öncelikle mevcut Binance üyeliğimiz ile giriş yapıyor ya da üyelik oluşturduktan sonra giriş yapıyoruz.
  • Binance hesabımıza giriş yaptıktan sonra, ana sayfada yer alan üst menüden ‘Kripto Para Al’ seçeneğini seçerek ilerliyoruz.
  • Bu seçeneği seçtikten sonra ise bizi bir form karşılıyor. Bu formda bulunan miktar kısmına, almak istediğimiz miktarı giriyoruz ve altındaki seçenekten coin türümüzü belirliyoruz.
  • Bilgilerimizin kontrolünü yapıp, emin olduktan sonra ise aşağıdaki ‘Al’ butonuna basarak, alım işlemimizi tamamlıyoruz.

Holo (HOT) Nedir?

Holo (HOT) Ne İşe Yarar?

Holo, Blockchain teknolojisindeki zayıflıkları gidermeye yarıyor. Blockchain ağındaki işlemler, her bir üyenin doğrulamasını gerektirdiği için, ölçeklenebilirliği ile ilgili sorunlar meydana geliyor. Bunun yanı sıra veri miktarının artmasından dolayı saniye başına izlem hızında da azalma yaşanıyor. Holo ise her bir katılımcıya ayrı bir hash ağacı ve zinciri sağlamasıyla bu durumun önüne geçmeyi başarıyor ve saniye başına işlem hızının azalmasını da engellemiş oluyor.

Holo (HOT) Haberleri

Holo hakkında yazılmış haberlerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

Holo Sert Bir Yükseliş Yaşadı

Bitcoin’in yükselme eğilimi arayışları sürerken, altcoin Holo sert bir yükselişle Bitcoin’e nazire yaptı. Özellikle Türk yatırımcılar tarafından ilgiyle takip edilen Holochain, 24 saat içerisinde yüzde 43’lük bir artışla dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Bitcoin’in 9 bin doların üzerinde tutunma çabaları devam ederken, Holo 0,00056 dolardan 0,00080 dolar seviyelerine yükselerek, yüzde 43’lük bir artış gördü. Bitcoin’in bile imrenerek baktığı bir artışa giden Holochain, bu artışın ardından ise şu sıralarda 0,00078 dolar değeriyle işlem görmeye devam ediyor.

Holo’dan Önemli Duyuru

Türk yatırımcılar tarafından büyük ilgi gören Holo, Twitter adresi üzerinden yaptığı paylaşım ile son gelişmeleri aktardı ve yeni güncellemenin duyurusunu yaptı.

Güncelleme hakkında büyük bir heyecan duyduğunu belirten yetkililer, katılımcıların da oldukça heyecanlanacağına inandıklarını söylediler. Holo gelişmelerinin en dikkat çekici olanı ise sıfırlamanın ardından çabalanan entegrasyon olarak görülüyor. Bunun yanı sıra derin performans çalışması ve Holo Host alfa testinin sonraki turuna hazırlık yapılması da öne çıkan gelişmeler olarak belirtiliyor.

Holo (HOT) Fiyatı

Holo (HOT) fiyatı, yazımızı kaleme aldığımız sıralarda 0,062360 TL olarak bizi karşılıyor. Bu değerin aynı zamanda 0.004621 Amerikan Dolarına denk geldiğini görüyoruz.

Holo (HOT) Grafiği

Holo (HOT) Nedir?

Holo’ya ait grafiğe, tüm zamanlar seçeneğini ele alarak baktığımızda, iniş çıkışlarının fazla olduğunu görüyoruz. 2019 Mayıs ayında rekor seviyesini gören Holochain’in, fiyatı ve piyasa değerinin ise doğru orantılı olarak ilerlediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Piyasalara giriş yaptığı 2018 Mayıs ayının başından sonra bir yükseliş yaşayan Holochain, günümüzde ise piyasalara giriş yaptığı seviyelere, hatta daha da altına düşüş yapmış olarak görülüyor.

Holo (HOT) Piyasa Değeri

Holo (HOT) piyasa değerinin, 608.997.129 TL, bir başka deyişle 78.716.419 USD olduğunu görüyoruz.

Holo (HOT) Güvenilir mi?

Holo, tamamen güvenilir olsa da gizliliği ön plana koyan katılımcılar için pek de uygun olduğu söylenemez. Bunun nedeni de katılımcıların verilerinin Dağıtık Hash Tablosu ağına paylaşılıyor olmasıdır. Ancak, bunu göze alan ve problem etmeyen katılımcıların güvenliği için herhangi bir tehdit unsuru bulunmuyor.

Holo (HOT) Yükselir mi?

Holo’nun tekrar yükselişe geçip geçmeyeceği ile ilgili birçok soru olduğunu görsek de böyle bir tahmin yapılmasının doğru olmayacağı bir kripto para birimi olduğunu düşünüyoruz. Oldukça dalgalanmalı bir grafiğe sahip olduğunu gördüğümüz Holochain, piyasalardan sıkça etkilenen bir coin olarak görülüyor ve yükseliş yaşasa bile ani düşüşler de görebiliyor.

1 Holo (HOT) Kaç TL?

Şu sıralarda 1 Holo, 0,062360 Türk Lirasına denk geliyor.

Holo (HOT) Hangi Borsada Var?

Holo, kripto para borsaları arasında liderliği elinde bulunduran Binance’ın yanı sıra yerli kripto para borsası Paribu’da da bulunuyor. Bunun yanı sıra HitBTC, CoinEx, LATOKEN, OceanEx, ProBit Exchange ve daha birçok borsada yer alıyor.

Holo (HOT) Nedir? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Haber Hakkında Bir İfade Bırak
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Yorumlar(0)