Bitcoin Haberleri

Houston Rockets basketbol takımının genel menajeri: Daha çok Bitcoin aldım!

Houston Rockets basketbol takımının genel menajeri Daryl Morey sosyal medyada Anthony Pompliano tarafından atılan bir tweete yanıt vererek kendisinin ”daha yeni Bitcoin aldığını” açıkladı. Houston Rockets basketbol takımının genel menajeri Daryl Morey, yeni kripto para yatırımı yaparak daha fazla Bitcoin sahibi olduğunu ve kripto para yatırımlarının daha iyi olabileceğini kendisinin düşündüğünü belirtti.

Kripto para birimlerinin küresel pazarların kaos ortamından uzak olması ve güvenilir olması gibi nedenlerden dolayı tercih ettiğini ancak başkalarının kararlarına karışamayacak olduğunu açıklayan Morey, kripto paraların küresel pazarlarda fiat para birimlerinde ve mevduat hesaplarında yaşanan sorunların kripto paralarda bulunmamasından dolayı yatırım yapmayı tercih eden bir isim olduğunu açıkladı.

Kendisinin ne kadarlık bir kripto para birimi yatırımı yaptığı hakkında herhangi bir basın açıklaması yapmayan Morey, sadece sosyal medya sitesi Twitter’da bir açıklama yaptı. Basketbol takımının menajeri olarak tanınan Morey’in büyük oranda Bitcoin yatırımı yapabilecek bir maddi gücünün olduğu, kripto para birimlerine yatırım yapmaya devam etmesinin önünde açıklamalarına bakıldığı zaman hiçbir engel olmadığı açık. Bitcoin ve kripto para birimleri konusunda bazı ünlü kimliğe sahip insanlar bu tür açıklamalar ile piyasada daha fazla sayıda insanın kripto para sahibi olmasına aracılık ediyorlar.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Nasıl Satın Alınır?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu