Huawei, Latin Amerika’da Blockchain Hizmetlerinin Tanıtımını Yapmayı Düşünüyor

1 Dakikada Okunabilir


Huawei, ABD’nin büyük ve devasa yaptırımları sonrasında zor günler yaşıyor ve bunu belli etmemek için elinden ne gelirse yapmaya çalışıyor. Amerikan yönetiminin büyük bir darbesi ile karşı karşıya kalan ve milyarlarca dolar kaybedebileceği ile ilgili tahminler bulunan Huawei, Latin Amerika’da kendi Blockchain teknolojisi hizmet ve ürünlerini tanıtacak olduklarını ve bu teknoloji ile ilgili özellikle 5G altyapısı çalışmalarını güçlendirmeye yönelik bazı adımlar atmış olacak olduklarını açıkladı.

Huawei’den ismi açıklanmamış olan bir yönetici yakın zamanda Latin Amerika ülkelerinde bu konuda bazı çalışmalar yapmak ve bu çalışmalarda ülkelerden Huawei markasına nasıl talep gelecek olduğunu görmek için çalışacak olduklarını açıkladı. Henüz bu konuda bir bilgi sahibi olmadıklarını ancak Blockchain teknolojisi ürünleri geliştirmelerine yönelik olarak Latin Amerika ülkelerinden Huawei markasına bu yönde talepler geleceğine inançlarının tam olduğu açıklandı.

Hepsi pazar analizimizin sonucuna bağlı olacak ve blok zinciri teknolojisi ürünleri için bir ülkeden talep almamız mümkün olursa, bu alanda hizmetlerimizi kullanıma sunacağız. Bugün depolama, 5G ve telekomünikasyona odaklandık, buna da odaklanabiliriz.

ABD yaptırımlarının bir şekilde bu yıl sonuna kadar kesin bir şekilde çözülecek olduğunu ve ABD’nin yaptırımlarını kaldıracak olduğunu iddia eden yönetici, ABD ile yaşanan gerginliğin kendileri için sorun olduğunu ancak bunun çok büyük bir sorun olmadığı açıklamasını yaptı. Ancak gerçekte ABD’nin yaptırımları Huwei markası için büyük değil, çok büyük bir soruna işaret ediyor.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
363
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
363
Şaşkın
Lol Lol
80
Lol
Harika Harika
363
Harika
Korkunç Korkunç
322
Korkunç
Soner Özcan
26 yaşındayım ve hala üniversite eğitimime devam ediyor. Geleceği değiştirmesini beklediğimiz kripto paralar hakkında hem kendimi, hem koinbox.net okuyucularını bilgilendirmek ve doğru haberler sunmak için editörlük yapıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!