Analizler

Huobi Token Fiyat Analizi: %17 Değer Kazandı

Huobi kripto para borsasının kurumsal yatırımcılara odaklanması ile Huobi Token fiyatı kısa süre önce tüm zamanların en yüksek seviyelerinin hemen altına yükseldi. HT %17 oranında değer kazanarak 27.93 dolara çıktı.

Asya’nın en büyük ikinci kripto para borsası Huobi Token’in fiyatı yükselmeye devam ediyor. Son fiyat yükselişi borsanın varlık yönetimi kolunun dört yeni kripto para ile bağlantılı fon başlattığını duyurmasının hemen ardından geldi.

Huobi Varlık yönetimi, bugüne kadar toplamda 50 milyon dolarlık taahhütler sağladı ve Eylül 2021’e kadar 100 Milyon dolarlık yatırımı altındaki varlığı hedefliyor.

Huobi Tech’in finans yöneticisi Zhang Li:

Sanal varlıklar, alternatif yatırımda güçlü bir kategori haline geldi ve bu alanda daha fazla oyuncu rekabet edecek. Güvenlik ve vergi beyannamesi gibi konularda hâlâ endişeleri olan profesyonel yatırımcılar var, bu kişiler kripto paraları kendileri tutmak yerine fonlarımızdan satın almayı tercih edecekler.

Houbi Token’in fiyatı bu haberlere olumlu tepki verdi. ABD merkezli lider dijital varlık yöneticisi Grayscale’in başarısı göz önüne alındığında ise Huobi kendini güvenilir bir rakip olarak konumlandırabilirse, Huobi Token fiyatını çok daha yükselebilir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ripple (XRP) Fiyat Analizi 30 Temmuz 2020

Huobi Token fiyatındaki son yükseliş hareketi HT piyasa değerini 5,1 Milyar dolara çıkardı. Böylece HT dünya genelinde piyasa değeri ile büyük 33. kripto para birimi oldu. Doğrudan rakip Binance’ın BNB’si ise 93 milyar dolarlık değerleme ile ilk 10 arasında 3. sırada yer alıyor.

Huobi Token

Huobi Token Fiyat Tahmini

Dünkü oturumda Huobi Token yeni bir ATH’ye ulaştıktan sonra konsolidasyon dönemine girdi. HT fiyatı, Mart ayının 26.6 dolarlık iyi hacimli satın alma rekorunu kırdı. Huobi Token, yükseliş hareketi bitmeden önce %11 daha arttı. Daha sonra Huobi Token fiyatı marjinal bir şekilde geri çekilerek satın 26.6 dolarda destek buldu.

HT’nin gelişen temelleri göz önüne alındığında fiyat tahmini iyimser olmaya devam ediyor. Düşüşlerde alım yapmak boğalara piyasa dalgalanmaları sırasında pozisyonlarını korumak için daha fazla alan sağlayabilir.

26.6 doların altında bir kırılma olursa Huobi Token 22.71 dolarlık desteğine düşebilir. Bu seviyelerin güçlü bir destek alanı sunması ve boğalara güzel bir giriş noktası sağlaması gerekiyor. Aksi takdirde Huobi Token 21 Nisan’ın en yüksek seviyesi olan 21.58 doların altına düşebilir. Böyle bir düşüşte HT’nin yükseliş eğilimi tersine dönecektir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: Yüzde 10 Değer Kaybetti

İlgili İçerik: Huobi Token (HT) Nedir, Nasıl Alınır?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu