Coin Fiyatı

Huobi Token (HT) Fiyatı ve Grafiği – 1 Huobi Token Kaç TL Kaç Dolar?

1 Huobi Token (HT) Kaç TL? Huobi Token (HT) Güncel Fiyatı, Grafiği ve Analizleri

Kripto para piyasasında yer alan bazı büyük borsalar, kendilerine ait olan coinleri ile de dikkat çekiyorlar. Bu borsalardan birisinin de Huobi Global olduğunu görüyoruz. Huobi Global’in kendisine ait kripto parası olan Huobi Token hakkındaki bütün bilgilere ve güncel fiyatına, bu yazımızdan ulaşabilirsiniz…

1 Huobi Token (HT) Kaç TL
1 Huobi Token (HT) Kaç Dolar
1 Huobi Token (HT) Kaç Euro
Huobi Token 24 Saatlik Yüzdelik Değişimi $
Huobi Token 24 Saatlik En Düşük TL
Huobi Token 24 Saatlik En Yüksek TL
Huobi Token 24 Saatlik Piyasa İşlem Hacmi $
Huobi Token Piyasa Değeri $
Piyasadaki Toplam Huobi Token Miktarı

 

 

 

Huobi Token (HT) Nedir?

Huobi Token, en büyük kripto para borsalarından olan Huobi Global’in geliştirmiş olduğu bir dijital varlıktır. Huobi borsasının kullanıcıları, sistemdeki işlemlerde Huobi Token kullanarak çeşitli avantajlardan faydalanabiliyorlar. Huobi Token’in, dolaşımda bulunan arzının önemli kesimi, Huobi Global borsasında yer alıyor.

Huobi Global Nedir? Huobi Global Güvenilir mi? isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Huobi Token (HT) Ne İşe Yarar?

Huobi Token, kripto para borsası olarak Huobi Global’i tercih eden kullanıcıların işlem yapabilmesi ve bu sayede birçok avantajdan faydalanabilmesi amacıyla oluşturulmuştur. Aynı zamanda token sahipleri, birtakım şartları yerine getirmeleri halinde birçok ödül kazanma fırsatı da yakalayabiliyorlar. Huobi Global borsası üzerindeki işlemlerini Huobi Token aracılığıyla yapan kullanıcılar, işlem ücretlerini de oldukça az miktarda ödeme imkanı buluyorlar.

Huobi Token (HT) Nasıl Alınır?

Huobi Token, geliştiricisi olan Huobi Global borsası üzerinden kolaylıkla alınabilir. Bu işlemi yapabilmeniz için, Huobi Global üzerinde üyeliğinizin bulunması gerekiyor. Üyeliğiniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra ise hesabınıza Bitcoin, Tether veya Ethereum yüklemesi yapmanız gerekiyor. Bu işlemin ardından ise ana menünün üst kısmında yer alan ‘Spot İşlemler’ bölümüne gitmeli ve ‘Borsa’ seçeneğini seçmelisiniz. Açılan bölümde kendinize dilediğiniz pariteyi belirlemenizin ardından ise HT butonuna tıklamalısınız ve alım yapmak istediğiniz Huobi Token miktarını girmelisiniz. Bilgileriniz tekrar kontrol ettikten sonra ‘Satın Al HT’ yazılı butona basarak, işleminizi sonlandırabilirsiniz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  ZCash (Zcash) Fiyatı ve Grafiği - 1 ZCash Kaç TL Kaç Dolar?

1 Huobi Token (HT) Kaç TL Yapar?

1 Huobi Token, şu sıralarda Türk Lirası olarak işlem görüyor.

1 Huobi Token (HT) Kaç Dolar Yapar?

Huobi Token’in Dolar karşısındaki değerinin, USD olduğunu görüyoruz.

1 Huobi Token (HT) Kaç Bitcoin Yapar?

1 Huobi Token’in, kripto para sektörünün lideri Bitcoin karşısındaki değerinin ise BTC olduğunu görüyoruz.

Huobi Token (HT) Madenciliği Nasıl Yapılır?

Huobi Token madenciliği yapılabilen bir kripto para türü değildir. Piyasalarda yer alan bütün arzı, tokenin sahibi olan Huobi Global borsası tarafından üretiliyor. 500 milyon toplam arzı olduğu görülen Huobi Token’in, şu anda dolaşımda yer alan arzının ise 210 milyona yaklaştığını görüyoruz.

Huobi Token (HT) Neye Göre Düşer?

Huobi Token’in değerindeki değişimlerde, Huobi Global borsasının o süre zarfındaki performansı doğrudan etkilidir. Borsanın performansının istenilen seviyenin altında olması, Huobi Token’in fiyatını da düşürecektir.

Huobi Token (HT) Fiyatı

Huobi Token’in fiyatının, şu sıralarda 36,54 TL olduğunu görüyoruz. HT fiyatının Amerikan Doları cinsinden değerinin ise 4,65 USD olduğunu belirtebiliriz.

Huobi Token (HT) Grafiği

Huobi Token’in 3 Şubat 2018’de yer almaya başladığı piyasalardaki günümüze kadar olan grafiğinde, istikrarlı bir coin olduğunu görüyoruz. Belli dönemlerde inişler ve çıkışlar sergilese de son dönemlerde yaşadığı artış ile yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başarmış olarak karşımıza çıkıyor. Piyasa değeri ve fiyatı genel olarak dengeli bir şekilde görülse de Ağustos 2019 itibarı ile piyasa değerinde büyük bir artış olduğunu görüyoruz. Şu sıralarda ise fiyatı ve piyasa değeri yine aynı orantıda işlem görmeye devam ediyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Tether (USDT) Fiyatı ve Grafiği - 1 Tether Kaç TL Kaç Dolar?

Huobi Token (HT) Piyasa Değeri

Huobi Token piyasa değeri, TL olarak karşımıza çıkıyor. Bu değerin Amerikan Doları karşılığını ise USD olarak söyleyebiliriz.

Huobi Token (HT) Analizleri

Huobi Token, uzmanlar tarafından yapılan analizlere göre birçok konuda avantaj sağlayan bir platform olarak dikkat çekiyor. Bu analizlerde, Huobi Global borsası kullanıcılarına sunduğu imkanlara ayrı bir parantez açılıyor. Bir kullanım tokeni görevi görmesi ve kullanıcılara oy hakkı tanıması nedeniyle övgülerin odağında olan Huobi Token, aynı zamanda düşük işlem ücretleri sağlaması ve ödül dağıtımı yapması ile de dikkat çekiyor.

Huobi Token (HT) Yükselir mi?

Huobi Token, bağlı olduğu borsa olan Huobi Global’in performansına bağlı olarak yükselişe geçebilir. Kripto para dünyasında oldukça önemli bir yere sahip olan ve çok sayıda kullanıcısı bulunan Huobi Global, oldukça güvenilir ve işlevsel olmasıyla dikkat çekiyor. Bu durum Huobi Global’in performansına olumlu olarak etki yaparken, Huobi Token’in de fiyat arttırma ihtimalini yükseltiyor. Ayrıca, belirli aralıklar ile yapılan token yakma işlemleri sonucunda da Huobi Token’in fiyat artışı yaşadığı biliniyor.

Huobi Token (HT) Nasıl Çalışır?

Huobi Token, ilk ortaya çıktığı sene içerisinde 300 milyonluk token dağıtımı gerçekleştirmişti. Türlü faaliyetlere ve yarışmalara katılım gösteren kullanıcılara 100 milyon token ayrılırken, arda kalan 500 milyonluk token ise geliştiricilerin yanı sıra Huobi grubu çalışanlarına ayrıldı. Huobi Token de piyasadaki rakiplerinden olan Binance tarafından yapılan token yakma işlemine başvuruyor. Huobi Token, bu token yakma işlemi için seneni çeyrek dönemi içerisinde elde etmiş olduğu gelirlerin bir kısmını ayırıyor.

Huobi Token (HT) Nereden Alınır?

Huobi Token, geliştiricisi Huobi Global kripto para borsası üzerinden alınabiliyor. Huobi Globalin yanı sıra başta BKEX, BitForex, BitMax olmak üzere birtakım borsalardan da Huobi Token alınması mümkün.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Çin Polisi 15 Milyon Dolarlık Kripto Paraya El Koydu

Huobi Token (HT) Güvenilir mi?

Huobi Token, kripto para borsasının en güvenilirleri arasında yer alan Huobi Global’e ait bir varlık olmasından dolayı, güvenilirlik konusunda kullanıcılarına herhangi bir sorun yaşatmıyor.

Huobi Token (HT) Neye Göre Artar?

Huobi Token’in artış göstermesine neden olan iki temel neden bulunuyor. Bunlardan ilki, Huobi Global borsasının, dönem içerisinde göstermiş olduğu performanstır. Huobi Global’in artış gösterebileceği bir diğer durumu ise token yakma işlemlerinin gerçekleştiği zamanlar olarak gösterebiliriz. Token yakma işlemi ile beraber toplam arz miktarı azalırken, bu da talebin oranını yükseltiyor ve fiyatın artmasına neden oluyor.

Huobi Token (HT) Haberleri

Huobi Token hakkındaki haberlerden bazılarını şu şekilde sıraladık:

Huobi Token Hızla Yükselmeye Devam Ediyor

Kripto para piyasasında yer alan en büyük borsalardan biri olan Huobi Global’in kendisine ait tokeni HT, yükselişini sürdürüyor. Huobi Global’in Ethereum tabanlı olarak geliştirdiği Huobi Token, son saatlerdeki performansı ile dikkat çekiyor. Bir önceki gün 4,3 dolardan işlem gören HT, şu sıralarda ise fiyatını 5 doların üzerine çıkarmış durumda.

Yüzde 18’lik bir artış yakalayan Huobi Token, kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başarmış olarak görülüyor. Bu artışın yaşanmasının nedenleri arasında ise Huobi Global’in son yapmış olduğu duyurunun da bulunduğu söyleniyor. Huobi, geliştirmiş olduğu Huobi Chain ağının test aşamasının tamamlandığını açıklamıştı. Bu açıklamanın, Huobi Token’in fiyat artışı yaşaması ile doğrudan bağlantılı olduğu tahmin ediliyor.

Huobi Token Piyasayı Kasıp Kavuruyor

Güney Kore merkezli olan ve işlem hacmi sıralamasına göre kripto para borsalarının en önde gelenleri arasında yer alan Huobi Global’in kendisine ait tokeni HT, piyasalara fırtına gibi bir giriş yaptı. En büyük rakibi olan Binance tarafından yaratılan BNB ile benzerlik gösterse de Huobi Token, şu sıralarda büyük bir heyecan oluşturmuş durumda.

Piyasa içerisindeki kötü durumdan birçok coinin nasibin aldığı şu dönem içerisinde, yüzde 20’ye yakın bir artış gösteren HT, değerini 5 dolara yaklaştırmış durumda. Bu da birçok yatırımcının dikkatini çekmesini sağlıyor. Uzmanlar tarafından yapılan yorumlara göre bu artışın bir tesadüf olmadığı ve Huobi Token’in ilerleyen süreçte BNB’yi geride bırakabileceği belirtiliyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu