Kripto Para Haberleri

Huobi Tokeni Düzenleyiciler Tarafından Onaylanan İlk Borsa Tokeni Oldu

ABONE OL:

Japon mali düzenleyicisi Japonya Finansal Hizmetler Ajansı (FSA), Huobi Global’ın yerel borsa tokeni Huobi Token’i (HT), dünyanın en büyük ikinci dijital varlık ticareti piyasasından işlem yapmak için uyumlu bir kripto para olarak onayladı. Huobi Token, mayıs ayında Huobi Japonya’da işlem görmeye başlayacak.

FAS, Huobi Tokenini Onayladı

Huobi Tokeni, Japon FSA tarafından onaylanmış diğer 25 uyumlu tokene katıldı. Huobi Tokeni düzenleyici incelemelerini geçen ilk borsa tokeni oldu. Bu onay Huobi’nin küresel uyumluluk konusundaki çabaları için büyük bir başarıdır.

Japonya’nın kripto paraları daha iyi tanımladığı, düzenlemeleri sıkılaştırdığı ve mevcut yasaları güncellediği bir dönemde Huobi Tokeninin onay alması şaşırtıcı olmadı.  Geçtiğimiz yıl, Japon Temsilciler Meclisi, kripto paraları sınıflandırmak ve düzenlemek için Ödeme Yasası (PSA) ve Finansal Araçlar ve Borsa Yasası (FIEA) olmak üzere iki mevzuattı değiştirdi. Japonya’nın 1 Mayıs’tan itibaren PSA ve FIEA’nın gözden geçirilmiş sürümlerini uygulamaya başlaması bekleniyor.

Huobi Group’un bir yan kuruluşu olan Huobi Japonya, Huobi Tokeni mayıs ayında ticarete açıldığında ülkede tokene destek sunan ilk kuruluş olacak. Huobi Japonya, 2018’in sonunda Japonya Maliye Bakanlığı tarafından lisans almıştı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Binance Küresel Genişlemeye Giderken 15 Kaydi Para Desteği Ekledi

Huobi TokenEkosistemi

Huobi, Huobi Tokeni Japon pazarına getirmek için yerel düzenleyicilerle birlikte çalıştı ve kullanıcı benimsemesi dünya genelinde arttıkça tokenin ekosistemini önemli ölçüde genişletmeyi hedefliyor.

Huobi Tokeni kısa bir süre önce, 1958’den beri sağlık gelişimi ve acil yardım sağlayan küresel bir sivil toplum kuruluşu Project HOPE’da yardım bağışları için bir ödeme seçeneği olarak kabul edildi. Huobi Tokeni ayrıca, Huobi’nin banka finans kurumları için düzenleyici dostu kamu blockchaini Huobi Chain’in yerel ekosistem tokeni olarak da görev yapacak.

Huobi Token hizmetlerini Huobi ekosisteminin ötesine daha da genişletmek için Huobi, uluslararası kredi kartları, dijital banka kartları, teknoloji şirketleri ve küresel girişimcilik merkezleri de dahil olmak üzere üçüncü taraf iş ortaklarıyla ortaklık kurmayı hedefliyor.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu