Huobi’den yeni anlaşma

1 Dakikada Okunabilir


Merkezi olmayan bir güven yönetimi firması olan Genesis Vision, Huobi kripto para borsası ile ortaklığa girdiklerini açıkladı. Ortaklık, Genesis’teki fon yöneticilerinin Huobi borsasında çeşitli kripto para işlemleriyle ilgili işlemleri yapmalarını sağlayacak ve bu ortaklık sayesinde kripto para borsalarının güvenliği en üst düzeyde tutulacak.

İki platform arasındaki ortaklık, Huboi Global’in geçtiğimiz günlerde “Tezgah Üstü (OTC) İşlem Masası”nı başlatmasıyla tam zamanında aynı zamana denk geldi. Huobi, dünyada birçok noktada hizmet sunarken, güvenlik ile ilgili tüm konularda diğer rakipleriyle yarışabilir.

Genesis Vision yatırımcıları Huobi Global’in tescilli kullanıcı arayüzü ve ticaret terminalini kullanabilecek ve burada istedikleri yetki dahilinde olan tüm işlemlerini yapabilecek. Yatırımcılar aynı zamanda marj ticareti seçeneğini ve kripto analitiği için piyasa derinliği çizelgelerini istedikleri zaman kullanabilecekler.

Yeni bir vizyon!

Şu anda, Genesis Vision’daki yöneticiler 500’den fazla dijital varlığa erişebilir durumda. Borsalar gelecekteki ticaret ve token ticaret gibi özellikler sağlarken, yöneticiler kendi yatırım programlarını düzenlemekten ve bunları yönetmekten sorumlular.

Genesis Vision, blok zinciri ve akıllı sözleşmeler sayesinde özel verileri yönetmek için merkezi olmayan bir platform yaratmış durumda. Firma, tüccarları, brokerleri ve kurumsal yatırımcıları kolaylaştırmak için çeşitli borsalarla ortaklaşa bir ekosistem yarattı.

Bu adımlar ile beraber kripto para borsaları sürekli kendi yapılarını güncelliyor ve kendi yapılarını güncelledikçe daha fazla insanın kendi hizmetlerini kullanmasında rol almak istiyor.


error: Kopyalama Engellendi!