Kripto Para Haberleri

HyperDAO, OKEx Jumpstart Programında Satışa Çıkacak

Önde gelen kripto para borsası ve ticaret platformu OKEx, OKEx Jumpstart programı ile yeni bir token satışı yapılacağını duyurdu. 25 Şubat 2020’de piyasaya sürülecek olan ve sektörler arasında blockchain altyapısının geliştirilmesini ve benimsenmesini teşvik etmeyi amaçlayan HyperDAO (HDAO) satışı programın sunduğu için 10. Token satışı teklifi olacak.

HyperDAO projesinin, verimli, şeffaf ve güvenilir merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemi geliştirme potansiyeli nedeniyle OKEx Jumpstart programında bir yer bulduğu söyleniyor. Gerçekleştirilmesi üzerine HyperDAO projesi kendisini küresel kullanıcılar için tek noktadan bir finansal hizmet platformu olarak konumlandıracak. Yaklaşan token satışını duyururken OKEx, HyperDAO’nun merkezi olmayan finansa olan inancının OKEx ve OKEx uygulamalarıyla eşleştiğini ve HyperDAO çözümlerinin mevcut merkezi iş modellerinde seçilmiş birkaç kişinin yönetim görevlerini yerine getirmesi yerine topluluğun bu tür kararları verdiği merkezi olmayan modellere dönüştürülmesine yardımcı olabileceğini belirtti.

HyperDAO’da hakkında OKEx CEO’su Jay Hao:

“OKEx Merkezi Olmayan Finans’a (DeFi) inanıyor ve bunu geliştirmeye çalışıyoruz. Bizimle aynı inancı paylaşan HyperDAO ile ortaklık kurmaktan mutluluk duyuyoruz. HyperDAO, sektöre yeni bir dizi gerçek hayat uygulamaları getiriyor. Yenilik beni her zaman şaşırtıyor ve içerik oluşturucularının bunları gerçekleştirmesine yardımcı olmak bizim için bir zevktir. Diğer pazar oyuncularının da herkesin hayatına blockchain yenilikleri getirme konusunda el ele vermelerini umuyoruz.”

Mikro ve makro düzeylerde tüm alana kapsama sunan HyperDAO, finansal sistemlerde devrim yaratmak için OKEx ile sinerji potansiyeli sergiliyor. Önümüzdeki satış sırasında, OKEx Jumpstart’da 0,01 dolar karşılığında 1 HDAO alınabilecek ve toplamda 5 milyar HDAO tokeni tedarik edilecek. Bu fiyat, minimum 32.000 HDAO abonelik miktarıyla birlikte gelen HDAO özel satışından %100 daha düşüktür.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Aylık En Kötü Türev Satışlarını Yaşadı

HyperDAO token satışı sırasında OKEx’in kendi OKB tokenleri, o gün dolar karşısında döviz kuru üzerinden abonelik hizmeti ve tasfiye hizmeti olarak görev görecektir. HDAO token satışı art arda 2 oturumda başlatılacak: 25 Şubat 2020’de OKBelievers Özel Dağıtım Oturumu 07:00’da ve OKTraders Özel Dağıtım Oturumu 08:00’da başlayacak. Bu dağıtımlar 100 milyon HDAO ile başlayacak ve kişisel sınır 400.000 HDAO olacak.

Token satışının başlatılmasının ardından, HDAO/USDT ve HDAO/USDK spot ticaret çiftleri aynı gün 10:00 ve 11:00’de satışa sunulacak.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu