Coin Rehberi

Icon (ICX) Nedir, Nasıl Alınır?

Icon, Ethereum ve Bitcoin gibi farklılık gösteren blok zincirlerini birbirine güvenilir bir şekilde bağlayan gerçek bir blok zinci ağı ya da platformu olarak tanımlanabilir. Farklı kripto paralar arası işlemlerinizi daha güvenilir ve daha hızlı bir şekilde yapmak adına sizler de Icon’u tercih edebiliyorsunuz.

Icx, yine bir ıco platformu olarak karşımıza çıkan ERC-20 gibi bir token olarak da kullanılabiliyor. İşlevsel bir yapılanmadan söz ediyoruz ve ne işe yarar sorusuna yanıt verdiğimizde aslında bu dijital varlığı daha yakından tanımış olacaksınız.

Bu tokenin ilk kullanım amacı bir aracı kripto para olarak kullanılması. ICX, döviz kurunu DEX Reserve üzerinden belirleyerek farklı kripto paralar arasında işlem yapılmasını sağlıyor. ICX’in bunun dışında ikinci bir kullanım amacı da bulunmakta. Popüler kripto para, Kore Üniversitesi Konsorsiyumu için ICON blokzincir ekibi tarafından geliştirilen bir DApp tokeni olan ve birçok kullanım amacına hizmet edecek olan U-Coin için kullanılabiliyor. ICX ayrıca bir ICO platformu için ERC-20 gibi bir token olarak da kullanılabilmekte.

Icon (ICX) Ne İşe Yarar?

İki amacı var ve bir tanesi alım satım işlemlerinde dijital varlık oalrak görev yapmak. Bir diğeri ise Icon blok zincir için geliştirilen ve dApp tokeni olan, aynı zamanda farklı kullanım amaçlarına hizmet edecek olan U-coin için de kullanılabilir bir hal almaktır.

Güvenilir, hızlı ve daha da önemlisi büyük bir yapılanma. An itibarıyla iki farklı hedefe de sorunsuz bir şekilde ulaştıklarını görebiliyoruz. Kısa süre içerisinde kazandığı değer, gelecekte katlanarak artacak ve çok daha kıymetli bir alt coin olarak bizlere sunulacaktır.

Icon (ICX) Nereden Alınır?

Binance, farklı yazılarımızda farklı coinler için tavsiye ettiğimiz ve hatta öncelik verdiğimiz isimlerden biri. Dünyaca ünlü kripto para borsasını sizler de tercih edebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa eğer üyelik oluşturarak borsadaki yerinizi alabilir ve Icon alış verişlerinizi de daha hızlı ve daha güvenilir bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Icon (ICX) Nasıl Alınır?

Birçok alt coinde olduğu gibi doğrudan Türk Lirası ile alım işlemi ne yazık ki yapılamıyor. Eth ya da btc üzerinden sizler de varlık karşılığında alım yapabilirsiniz. Binance hesaplarınıza btc ya da eth yükleyerek işlem yapmanız mümkün.

Icon (ICX) Kurucusu Kim?

Vakıf kurucu isim olarak Min Kim ile karşılaşıyoruz.

Icon (ICX) Nedir, Nasıl Alınır?

Icon (ICX) Neden Artıyor?

Ürün ve hizmet listesi paylaşımı sonrası Icx’te beklenen artış gerçekleşiyor ve zaten artışın en önemli nedenlerinden bir tanesi de budur. Bu listeye göz attığımızda gerçekten çok kıymetli firmalar var ve bu da alt coinin geleceğini güvence altına alması anlamına geliyor. Hal böyle olunca yatırımcılar için daha dikkat çekici ve daha güvenilir bir yatırım aracına dönüşüyor ve işlem sayısı artıyor. Kısa süreli yükselişin nedenlerinden bir tanesi budur ve yalnızca Icon’a özgü bir durum değil. Alt coinler ile ilgili herhangi bir geliştirme ya da gündem oluşturacak haber duyurulduğu an bu konu grafiklere de sirayet ediyor ve beklenen artışa hep birlikte tanık oluyoruz.

Icon, DeFi alanı için Hazır

Oracles sağlayabilmek ve bunun yanı sıra fiyat feed’leri sağlamak adına dikkat çekici bir anlaşma yapılmıştı ve Band Protocol imzası taşıyordu.

Icon, aslında hepimizin yakından tanıdığı ve hatta kullanmaya devam ettiği Line gibi iletişim uygulamalarını tercih ederek ortaklık kurdu ve bu ortaklık çalışması ile birlikte kişisel kimliğin doğrulanması, dijital pasaport gibi eylemlere imza attı. Dünyayı birbirine bağlamayı hedefliyoruz gibi bir açıklama geldi ve aslında asıl hedefleri de tam olarak buydu.

Loopchain’i kullanarak gelişme kaydeden bir ağı tercih ettiler ve aslında amaçlarına ulaşma konusunda en büyük yardımcıları da bu oldu diyebiliriz.

Bu tür hamleler yalnızca yatırımcılar için değil, dijital varlığın kendisi için de büyük önem arz ediyor ve her zaman ifade ettiğimiz gibi dijital varlığın geleceğini güvence altına alıyor. Ayrıca bu tür haberler ortaya çıktığı andan itibaren grafikteki yükseliş de kayda değer bir hal alıyor.

Icon (ICX) Fiyatı

ICX güncel olarak dolar ve Türk Lirasından işlem görmektedir.

Icon (ICX) Piyasa Değeri

dolarlık piyasa değerinin yanı sıra 24 saatlik dolar gibi bir işlem hacminden söz etmek de mümkün. Gerçekten kıymetli ve daha da önemlisi güçlü bir dijital varlıktan bahsediyoruz.

1 Icon (ICX) Kaç TL?

Türk Lirası

1 Icon (ICX) Kaç Dolar?

Dolar.

Icon-(ICX)

Icon (ICX) Yükselir mi?

Yakın zamanda bir güncelleme ile birlikte ortaklık çalışmasından söz ediliyor. Bu haberlerin duyurusu yapıldığı anda grafiklere de ani bir şekilde yansıyacak ve elbette olumlu bir ivme kazanacaktır. Twitter hesaplarını takip etmenizi tavsiye ediyoruz ve duyuru yapıldıktan kısa bir süre sonra grafiğin yükselişini de büyük bir keyifle izleyebilirsiniz.

Icon (ICX) Madenciliği (Mining) Nasıl Yapılır?

Madencilik için tercih edebileceğiniz dijital varlıklardan biri değil. Eğer mining işlemi yapmak istiyorsanız buna izin veren ve yine bu eylem için uygunluk gösteren alt coinleri tercih etmeniz gerekecektir.

Icon (ICX) Geleceği

Dünyayı birbirine bağlamayı hedefliyoruz diyerek büyük ortaklık anlaşmaları ve iş birliklerine imza atan ICX, kesinlikle geleceği olan ve daha da önemlisi güven veren dijital varlıklardan bir tanesidir. Kazandırıp kaybettireceği konusunda bir ön görümüz bulunmuyor ancak ilerleyen yıllarda Icon’dan söz ederken ne kadar değerli bir varlık olduğundan bahsediyor olacaksınız. Kesinlikle çok özel bir alt coin ve 2021 yılında onun ismini çok daha sık duyabiliriz.

Icon (ICX) Twitter Adresi

Resmi Twitter hesaplarına sizler de https://twitter.com/helloiconworld bu bağlantı aracılığı ile ulaşabilir ve dilerseniz takibe alabilirsiniz. Icon’a dair tüm gelişmeler ve güncellemeler bu hesap üzerinden yani birinci ağızdan duyuruluyor ve en sağlıklı kaynak olduğunu düşünüyoruz.

Icon (ICX) Analist Yorumları

2020 yılı tahminlerinin doğru çıkması üzerine 2021 yılı için de benzer bir yorum da bulundular ve Icon’daki yükselişin devam edeceğini ifade ediyorlar. CoinLiker analistleri Icon’a çok fazla güveniyor ve hatta abartılı fiyat tahminleri ile de şaşırtıyorlar. Fakat az önce de bahsettiğimiz gibi 2020 yılı için de tahminleri birçok analist tarafından ütopik bulunmuştu. Ancak bir kez daha haklı çıktıklarını hep birlikte görmüş olduk.

Icon-(ICX)

Icon (ICX) Ne zaman Çıktı?

Kore menşeili 26 şirketin ortak projesi olarak piyasadaki yerini aldı. 2016 yılında resmi olarak duyurusu yapılan dijital varlık, günümüzde en kıymetli isimlerden biri ve az önce de ifade ettiğimiz gibi gelecek yıllarda bu ismi çok daha sık duyacaksınız.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu