ICO’ya nasıl başlanır?

1 Dakikada Okunabilir


ICO’ya Nereden başlamalıyım?

Bir ICO başlatmadan önce, bir ICO’nun gerçekte ne anlama geldiği ve ne işe yaradığını bilmelisiniz.

ICO kampanyaları herhangi bir iş için uygun mu?

Pek değil!

Aslında, bazı şirketlere zarar verebilir: Bir kampanyaya zaman ve para harcayacaksınız, yalnızca yeterli fonu sağlamada başarısız olarak kalabilirler. Pek çok insan ICO konusunda güven sorunu yaşamaktadır ve güvenmemektedir.

Bazı ICO ​​sahipleri, ICO’nun herhangi bir proje için bir araç olduğunu düşünüyor gibi görünüyor. Hızlı bir şekilde para biriktirmek ve düzenleyici kurumlara bir halka arz kaydının uzun ve maliyetli sürecini atlamak için izin verebilir gibi düşünüyor.

Kripto para sektöründeki her şey gibi, ICO’lar da hızla şekilleniyor. Artık başarılı bir kampanya yürütmede fiili şartların rolünü oynayan gayri resmi standartlar var. Buradaki ilk ve en önemli gereksinim, kullanıcılar için değer üreten bir şey olması ile başlıyor ve eğer bu yoksa problem orada başlıyor.

Öyleyse, kendim veya ürünlerim için bir ICO kampanyası yürütmem nasıl olur?

Kendiniz için en doğru kararı verecek olan sizlersiniz. Eğer kripto para birimleri hakkında ve ICO hakkında fazla bilgi sahibi değilseniz bazı resmi ve gayri resmi sorunlar sizinle beraber gelebilir.

Herhangi bir ICO’yu etkileyebilecek tüm diğer faktörlere bakılmaksızın, bir kampanyaya bile karar vermeden önce her girişimcinin kendisine sorması gereken bir soru vardır. Bu, ICO dijital belirtecinin iş modeline anlamlı bir şekilde entegre edilip edilmeyeceği konusundadır.

ICO konusunda güvenlik sorunları çok fazladır ve insanlar artık eskiye göre bu konuya daha fazla odaklanmışlardır. İnsanların bu konuda atacak oldukları adımlar dışında gelecekte bazı devletlerin benzer bazı engeller ile yatırımcıların karşısına dikilecek oldukları da hesaba katılarak hareket edilmelidir. İnsanların ICO konusunda yaşadıkları endişenin arkasında engellenen ICO yasaları vardır.


error: Kopyalama Engellendi!