Kripto Para Haberleri

İngiltere’nin En Büyük Müzayede Evi, Kripto Para Birimleri ile Ödemeyi Kabul Etti

ABONE OL:

Christie, yalnızca İngiltere’nin değil, an itibarıyla tüm dünyanın en kıymetli ve kapsamlı müzayede evlerinden bir tanesi. Cemiyet hayatının ünlü isimleri bu evi yakından tanıyor ve hatta zaman zaman düzenlenen sergilerde boy gösterdiklerini de ifade etmek gerekiyor. Bu ev ile ilgili ilginç bir gelişme yaşandı ve aldığımız haberi siz değerli kripto para takipçileri ile de paylaşmak isteriz.

Ev, satılacak eserler için kripto para ödemesi kabul edecek. Evet yanlış duymadınız. Önemli bir marka daha kripto paraları kabul etmiş durumda ve satılacak eserlerin ödemeleri de dijital varlıklar ile yapılabilecek. Bunun önemli bir gelişme olduğunu düşünüyoruz ve bu sayede dijital varlıkların adı daha fazla insana ulaştırılıyor.

Benimsemek de diyebiliriz ve ne kadar çok gündeme gelirse o kadar çok insan tarafından bilinecek ve tercih edilecektir. Güzel ve keyifli bir reklam çalışması olduğunu da eklemek gerekiyor.

Eserler Satışa Sunuldu

Bu arada dijital para ile satın alınabilecek eserlerin kısıtlı sayıda olduğunu da belirtmek istiyoruz. Aslında şu an bir geçiş dönemi ya da deneme süreci ile karşımıza çıkıyorlar ve eğer kabul görürse bu andan itibaren kripto paralar ile ödeme konusu daha sık gündeme gelecektir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Cardano, Ledger Nano S ile uyumlu olacak!

Dijital varlıklar için geleceğin para birimleri tanımlamasını yapıyoruz ve bu tanımlamayı hak ettiklerini düşünüyoruz. Bu tür büyük isimler ve dünyaca ünlü mekanların katkısı ile birlikte kripto paralar daha popüler hale geliyor ve gündeme taşınması da yine bir hayli kolay olacaktır.

Sergi evini Google’da aratabilir ve detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Gerçekten harika bir yer ve ürünlere baktığınızda da ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Artık kripto paralar ile ödeme kabul ediyor olması da onları bir adım daha öne taşıdı ve popüler hale getirdi diyebiliriz. benzer gelişmeler var olduğu sürece yine bu sayfa aracılığı ile siz değerli yatırımcılara aktarmaya ve anlatmaya devam ediyor olacağız.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu