Coin Rehberi

Internet Computer (ICP) Yükselir mi? ICP Coin Geleceği 2021

Internet Computer (ICP) Nasıl Alınır?

Internet Computer (ICP), Google veya Facebook gibi platformların yardımı olmadan herkesin internet üzerinde içerik paylaşmasına ve yazılım oluşturmasına olanak sağlayan bir blok zinciridir. Sınırsız kapasiteyle internet hızında işleyen ilk blok zinciri olarak kayıtlara geçen Internet Computer (ICP), “hack geçirmediğini” ifade ediyor. Herkesin blok zinciri teknolojisi aracılığıyla uygulama oluşturmasına imkân tanıyan Internet Computer (ICP), bu şekilde devasa teknoloji şirketleri tarafından internetin tekelleştirilmesini engelliyor.

Internet Computer (ICP), blok zinciri destekli bir bulut ağına benziyor. Herkes internette kendi yazılımını oluşturup bulut ağında barındırabiliyor. Blok zincirinin işlemesinde kritik rol üstlenenlere ICP tokeni ile ödül veriliyor. Peki, ICP satın almak için ne yapmanız gerekiyor?

İlgili İçerik: Internet Computer (ICP) Hangi Borsalarda Var?

Binance borsasından güvenilir bir şekilde Internet Computer (ICP) satın almanız mümkün. Bunun için ilk olarak Binance borsasına üye olun. Üyelik işlemlerini hallettikten sonra borsada yer alan cüzdanınıza itibari para veya kripto para aktarın. Aktarma işleminin ardından Binance borsasının sunduğu ICP/USDT, ICP/BUSD veya ICP/BTC gibi işlem çiftlerinden birini kullanarak ICP satın alabilirsiniz.

ICP/USDT ile işlem gerçekleştirmek istiyorsanız söz konusu çiftin ara yüzüne gidip, limit sekmesinde bulunan yere ne kadar ICP satın almak istediğinizi yazın. Daha sonra da “ICP Al” butonuna basıp süreci tamamlayın.

Internet Computer (ICP) Yükselir mi? ICP Coin Geleceği 2021

Internet Computer (ICP) Hangi Borsalardan Alınır?

Internet Computer (ICP) satın almak için Binance borsasını kullanabileceğini aktardık. Bu borsada işlem hacmi en yüksek olan çift, ICP/USDT olarak ön plana çıkıyor. Binance dışında şu borsaları da ICP alımı için tercih edebilirsiniz:

 • Huobi Global
 • Coinbase Exchange
 • KuCoin
 • Gate.io
 • OKEx
 • WazirX
 • Coinlist Pro
 • CoinEx
 • Hoo
 • Bilaxy
 • BiONE
 • Pionex
 • BitMart
 • Hotbit
 • HitBTC

Internet Computer (ICP) Yükselir mi?

Internet Computer (ICP) yükselir mi? sorusuna dair bir yanıt arayışında olanlar farklı tahminlere bakıp değerlendirme yapabilir.

Digital Coin Price tarafından yapılan tahminlere göre, Internet Computer (ICP) fiyatının, 2022 yılında 69,84 dolar seviyesinde olacağı öngörülürken, 2023 yılında 84,48 dolara kadar yükselmesi bekleniyor. 2024 yılında 102,37 dolara kadar yükseleceği tahmin edilen Internet Computer (ICP) fiyatının, 2025 yılında 120,16 dolara ulaşacağı öngörülüyor. Internet Computer (ICP) fiyatının, 2026 yılında 145,58 dolara kadar yükselmesi bekleniyor.

İlgili İçerik: Internet Computer (ICP) Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

Long Forecast, Internet Computer (ICP) fiyatının, Ağustos ayında 25 dolara kadar gerileyebileceğini ifade ediyor. Bu tahmine göre, Internet Computer (ICP) fiyatının, Eylül ayında 29 dolara, Ekim ayında 34 dolara ve Kasım ayında 39 dolara kadar yükselmesi bekleniyor. Aralık ayında ise Internet Computer (ICP) fiyatı için 36 dolara kadar hafif bir düşüş öngörülüyor. Long Forecast tarafından yapılan tahminler, yatırımcıların moralini biraz bozabilir.

Wallet Investor, Internet Computer (ICP) fiyatının, 1 yıl içerisinde 4,994 dolara kadar büyük bir düşüş kaydedebileceğine dikkat çekiyor. Normalde yatırımcıları teselli eden Wallet Investor, Internet Computer (ICP) konusunda pek istekli görünmüyor.

Internet Computer (ICP) Geleceği 2021

Internet Computer (ICP), 2021 yılının kalan aylarında nasıl bir tablo çizecek?

Internet Computer (ICP) fiyatı, Digital Coin Price tarafından yapılan tahminlere göre, 2021 yılının Ağustos ayında ortalama 76,45 dolar, Eylül ayında ortalama 98,19 dolar, Ekim ayında ortalama 86,06 dolar, Kasım ayında ortalama 87,89 dolar ve Aralık ayında ortalama 97,86 dolar seviyesinde olabilir.

Trading Beasts tarafından yapılan tahminlere göre, Internet Computer (ICP) fiyatının, 2021 yılının Ağustos ayında ortalama 30,691 dolar seviyesinde olacağı öngörülürken, beklenen minimum fiyat 26,087 dolar, beklenen maksimum fiyat 38,364 dolar olarak ifade ediliyor. Internet Computer (ICP) fiyatının, Eylül ayında ortalama 37,328 dolar seviyesinde olacağı tahmin edilirken, beklenen minimum fiyat 31,729 dolar, beklenen maksimum fiyat 46,660 dolar olarak belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir: Shiba Coin Geleceği 2021 – SHİB Coin Alınır mı?

Internet Computer (ICP) fiyatının, Ekim ayında ortalama 38,291 dolar seviyesinde olacağı öngörülürken, beklenen minimum fiyat 32,547 dolar, beklenen maksimum fiyat 47,864 dolar olarak aktarılıyor. Internet Computer (ICP) fiyatının, Kasım ayında ortalama 34,596 dolar seviyesinde olacağı tahmin edilirken, beklenen minimum fiyat 29,407 dolar, beklenen maksimum fiyat 43,246 dolar olarak ifade ediliyor.

Internet Computer (ICP) fiyatının, Aralık ayında ortalama 32,686 dolar seviyesinde olacağı öngörülürken, beklenen minimum fiyat 27,783 dolar, beklenen maksimum fiyat 40,858 dolar olarak belirtiliyor.

Internet Computer (ICP) Yükselir mi? ICP Coin Geleceği 2021

Internet Computer (ICP) Yorum 2021

Internet Computer (ICP), 10 Mayıs 2021 tarihinde tanıtıldı. Internet Computer (ICP), aynı tarih içerisinde 750 dolara kadar ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. Tanıtımın ardından piyasa değeri bakımından ilk 10’a girmeyi başaran Internet Computer (ICP), kısa süre içerisinde dikkatleri üzerine çekti. Internet Computer (ICP) fiyatının, tanıtımdan sonra şiştiği ancak ilerleyen süreçte makul düzeylere gerilediği görüldü.

Internet Computer (ICP) Grafiği 2021

Internet Computer (ICP), piyasaya sürüldüğü 10 Mayıs 2021 tarihinde 750 dolar seviyesinde işlem gördü. Böylece tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetmiş oldu. Daha sonra düşüş trendine giren Internet Computer (ICP), 7 Haziran 2021 tarihinde 100 doların altına indi.

Internet Computer (ICP), 14 Haziran 2021 tarihinde 20,08 dolar ile tüm zamanların en düşük seviyesine geriledi. Temmuz ayının açılışını 49,86 dolar ile yapan Internet Computer (ICP), şu anda dolardan işlem görüyor.

Internet Computer (ICP) Kaç TL?

Internet Computer (ICP), şu anda TL seviyesinde. ICP, tüm zamanların en yüksek seviyesine 6,273,29 TL ile ulaştı. Tüm zamanların en düşük seviyesi ise 170,90 TL olarak kayıtlara geçti.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün