Coin Fiyatı

IOST (IOST) Fiyatı ve Grafiği – 1 IOST Kaç TL Kaç Dolar?

IOST (IOST) Nedir?

IOST (IOST) yüksek hızlı ve merkezi olmayan bir blok zincir ağı ve eko sistemidir. Büyük resimden bakacak olursak IOST (IOST) kendi düğümleri, cüzdanları ve “inanılırlık kanıtı” olarak adlandırılan yeni nesil bir ortak fikir protokolüne dayanan ultra hızlı, tam teşekküllü ve merkezi olmayan bir blok zinciri ağı ve ekosistemidir.

IOST (IOST)’nin blok zinciri altyapısı açık kaynaklıdır ve güvenli ve ölçeklenebilir olacak şekilde tasarlanmıştır, bunların tümü gelecekte çevrimiçi hizmetlerin omurgası olarak hizmet edeceği umuduyla önceden düşünülmüştür.

IOST (IOST)’nin çözmeyi amaçladığı en büyük zorluklardan biri, büyük şirketlerin ölçeklenebilir olmadıkça müşteriye dönük bir ortamda blok zincirleri nasıl benimseyeceklerine dair sorunlardır. Uzun adı ile The Internet of Services Token yani IOST (IOST), bu sorunu çözmenin bir yolu olarak öne sürülmüştür.

IOST’yi anlamak için bunu yapmanın en iyi yolu, onu en yakın rakipleriyle karşılaştırmaktır: Ethereum, geliştiriciler için en popüler akıllı sözleşme platformudur. Ayrıca IOST (IOST) kullanımı yüksek, ölçeklenebilirliği yüksek akıllı sözleşme platformları olan EOS ve TRON ile karşılaştırılabilir.

IOST ve rakipleri arasındaki en büyük fark, Ethereum’un 20, Tron’un 2.000 ve EOS’un 4.000’ine kıyasla IOST (IOST)’nin saniyede 100.000’e kadar işlem gerçekleştirebileceğini iddia etmesidir. Bu işlem hızlarına ulaşmak için IOST ekibi, Dağıtılmış Rastgelelik Protokolü, Verimli Dağıtılmış Parçalama, TransEpoch, Atomix, İnanılırlık Kanıtı ve Mikro Durum Blokları dahil olmak üzere çeşitli yenilikleri tanıtan ve birleştiren yeni bir blok zinciri mimarisi oluşturmuştur.

IOST (IOST) Hangi Borsalarda Bulunur?

IOST (IOST) yaklaşık 75 adet farklı borsada bulunmaktadır. IOST (IOST) şu anda Binance, Huobi Global, Bithumb, Gate.io, KuCoin, Bittrex, OKEx, BigONE, WazirX, Indodax, CoinDCX gibi borsalarda bulunmaktadır. IOST (IOST) almak ve satmak istiyorsanız bu borsalardan herhangi birini kullanabilirsiniz.

IOST (IOST)

Son Dakika IOST (IOST) Fiyatı 2021

Son dakika IOST (IOST) fiyatı 2021: IOST (IOST) şu anda dolardan işlem görüyor. Ayrıca IOST (IOST) TL karşısında Türk lirasında. Not: Herhangi bir borsada IOSDT/TRY çifti bulunmamaktadır. Tl karşısındaki IOST (IOST) fiyatı otomatik olarak hesaplanmaktadır.

IOST (IOST) Piyasa Değeri

IOST (IOST) dolarlık piyasa değerine sahiptir. Bu piyasa değeri ile IOST (IOST) şu anda en büyük 110. kripto para birimidir.

IOST (IOST) toplamda 21 milyar adet token arzına sahiptir. Ocak 2018’de düzenlenen bir ICO’da bu arzın %40’ı satılarak yaklaşık 31.3 milyon dolar değerinde ETH toplandı.

Arzın geri kalanının %35’i IOST Vakfı tarafından tutuldu, %12,5’i topluluk oluşturmaya, %10’u IOST ekibine ve %2,5’i yatırımcılara ve danışmanlara ayrıldı. Şu anda dolaşımda 16.454.275.775 adet IOST (IOST) bulunmaktadır.

IOST (IOST) Hacmi

IOST (IOST) hacmi: IOST (IOST) hacmi güncel olarak dolardadır. Bu hacmin yaklaşık %19’u Binance borsasındadır. Borsadaki IOST (IOST) hacmi USDT, BTC, ETH, BUSD ve BNB çiftlerinde dağınık bir haldedir. En yüksek IOST (IOST) hacmine sahip 2. borsa Huobi Global’dır.

IOST (IOST) Grafiği

IOST (IOST) grafiği:

IOST (IOST) şu anki fiyatlardan 3 yıl önce görülen ATH seviyesinin %82 altındadır. Böylece IOST (IOST) bu yılki boğa rallisinde ilgi toplayamayan ve yeni rekor seviyelere çıkamayan bir altcoindir. İlerleyen zamanlarda IOST (IOST) fiyatının yükselmesi için bir kripto para rallisinden çok daha büyük bir şey olması gerekiyor gibi duruyor.

IOST (IOST) Alınır mı?

IOST (IOST) çok düşük fiyatlı bir altcoin olduğundan düşük ya da orta miktarlarda alınabilir bir koindir. Yine de IOST (IOST) rakipleri çok daha büyük işlem hacimlerine ve piyasa değerlerine sahiptir. IOST (IOST)’nin başarılı bir yatırım olması için proje geliştiricilerinin çok daha fazla çalışması gerekiyor gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

IOST (IOST) Madenciliği

IOST (IOST) madenciliği ASIC, GPU ya da Android telefon ile yapılabilir. IOST (IOST) yüzlerce blok zinciriyle rekabet edebilmek, aynı zamanda blok zincirinin ölçeklenebilirliğini ve güvenliğini artırmak için İnanılırlık kanıtı (PoB) adlı bir protokolü icat etmiştir. Bu protokol Bitcoin’e benzer bir madencilik sürecine sahiptir. Kolayca IOST (IOST) madenciliği yapabilirsiniz. Android telefonunuzda IOST (IOST) madenciliği yapmak için Minergate adlı bir uygulama indirebilir, pc’de madencilik yapmak için güçlü bir ekran kartı alabilir ya da ASIC madencilik donanım alabilirsiniz.

IOST (IOST) Yorumları

Cep telefonu onayı ve sorulan sorulara “all of above” vererek kolaylıkla 20 IOST (IOST) kazandığım token. Sosyal hesapları bağlarsanız, günlük check-in yaparsanız ve günlük görevleri yaparsanız adeta para yağıyor.

Binance gibi büyük borsalarda listelenmiş bir coindir. Bu aralar airdrop ile havadan para kazanmak mümkündür. ICO falan değil yani o yüzden kazanç garanti…

IOST (IOST), 10x yapma potansiyeli bulunan ve ekibi çok aktif şekilde çalışan başarılı bir koindir. Ayrıca elinizde bulunan koinler ile vote işlemi yaparsanız, senelik (%16) civarı ekstra IOST (IOST) elde edebilirsiniz.

Güzel bir bounty programına imza attı. Çeşitli görevler ve davet ile 1000 IOST (IOST) biriktirince (yaklaşık 30 dolar) çekebiliyorsunuz. IOST (IOST) ilk çıktığında katıldığım programda yaklaşık 600 dolar değerinde IOST (IOST) kazanmıştım. Airdrop/bounty programları sıkıntısız gerçekleşiyor. Rahatlıkla katılabilirsiniz.

IOST (IOST) Geleceği 2021

IOST (IOST) geleceği pek bilinmemektedir. IOST (IOST) ne kadar rakip blok zincirlerin önünde olduğunu iddia etse de koin piyasa değeri açısında bu projelerin çok gerisindedir. Ayrıca ölçeklendirmeyi hedefleyen IOST (IOST), 2-3 yıl içinde gelecek Ethereum 2.0 güncellemesi tarafından tehdit edilmektedir. Yine de 2021 açısından IOST (IOST) başarılı bir yatırım olarak düşünülüyor, sonuçta IOST (IOST) bu yılki rallide rekor seviyelere çıkamayan nadir altcoinlerden biridir.

IOST (IOST) Güvenilir midir?

IOST (IOST) güvenilir projedir. IOST (IOST) Binance ve Huobi Global gibi alanında lider ve güvenilir kripto para borsaları tarafından listelenmiştir. Bu borsalar projeleri inceleyerek listeler ve bu yüzden IOST (IOST) güvenilir olarak düşünmektedir. Ayrıca IOST (IOST) geliştiricileri bellidir ve hala proje üzerinde çalışmalarına devam etmektedir.

IOST (IOST) Nereden Satın Alabiliriz?

IOST (IOST) satın almak istiyorsanız Binance ya da Huobi Global kullanabilirsiniz. En yüksek IOST (IOST) hacmi Binance’da olduğundan IOSDT/USDT çiftini kullanarak hızlı bir şekilde bu borsadan IOST (IOST) alabilirsiniz. Ayrıca KuCoin, Gate.io ya da OKEx kullanarak da IOST (IOST) alabilirsiniz.

IOST

1 IOST (IOST) Kaç TL?

1 IOST (IOST) şu anda TL’den işlem görüyor. Böylece IOST (IOST) TL karşısında düşük fiyatlı koinlerden biridir. IOST (IOST) herhangi bir borsada TRY karşılığında işlem görmemektedir.

1 IOST (IOST) Kaç Dolar?

1 IOST (IOST) kaç dolar? IOST (IOST) güncel olarak dolardan işlem görüyor. Bu fiyatlanma ile IOST (IOST) tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.1298 doların baya bir gerisindedir.

IOST (IOST) Yükselir mi?

IOST (IOST) yükselir mi? Bu soruya cevap olarak ünlü kripto para tahmin sitelerinin IOST (IOST) tahminlerine bakalım:

Walletinvestor; IOST fiyatı yükselecek mi sorusuna, evet diyor. Walletinvestor’a göre IOST (IOST) fiyatı 2021’de 0.0241 dolardan 0.0581 dolara yükselebilir. Ayrıca IOST (IOST)’nin uzun vadeli kazanç potansiyelinin %141,21 olduğunu söylüyor. Walletinvestor; tahminlerimize göre IOST (IOST) fiyatında uzun vadeli bir artış bekleniyor, 2026’ya kadar fiyat 0.191 dolara çıkabilir. Böylece 5 yıllık bir IOST (IOST) yatırımı +%692,53 getiri sağlayabilir.

Digitalcoinprice; Evet, IOST (IOST), tahminlerimize göre kârlı bir yatırımdır. Bundan 1 yıl sonra 1 IOST (IOST) fiyatının kabaca 0.0430421578 dolara olacağını ve bunun da mevcut IOST (IOST) fiyatının neredeyse 2 katı olduğunu söylüyor.

Ayrıca Digitalcoinprice IOST (IOST) fiyatının 2028’e kadar ne olacağını tahmin etti; IOST fiyatı 2021’de 0.0358584932 dolar, 2022’de 0.0424578600 dolar, 2023’de 0.0495043926 dolar, 2024’de  0.0599919207 dolar, 2025’de 0.0703734781 dolar, 2026’da 0.0840381355 dolar, 2027’de 0.0818562512 dolar ve son olarak 2028’de 0.1101665935 dolar olacağını düşünüyor.

Gov.capital, IOST (IOST) fiyatının yükseliş eğiliminde olduğunu iddia ediyor. Tahmin sitesi, IOST (IOST) fiyatının bir yıl sonra 0.020136 dolar olacağını tahmin ediyor. Gov.capital: “Bu, özellikle daha az deneyimli tüccarlar için ayı piyasalarında işlem yapmak her zaman daha zor olduğundan, bu varlığın portföyünüze yeni bir ek olarak uygun olmadığı anlamına gelir” diye uyarıda da bulunuyor.

Son olarak Gov.capital’ın 1 yıllık IOST tahmini: 0.020136 dolar ve 5 yıllık IOST tahmini: 0.0679 dolardır.

IOST (IOST) Ne Zaman Çıktı?

IOST (IOST) Ocak 2018’de çıktı. IOST (IOST), 30 Haziran 2018’de halka açık bir test ağı başlattı ve Şubat 2019’da ana ağını açtı. Mayıs 2018’de IOST Vakfı, özel bir dApp araştırma ve geliştirme ekibi olan Theseus’un ve platformda geliştirmeyi teşvik etmeyi amaçlayan 50 milyon dolarlık bir hızlandırıcı olan Bluehill’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

IOST (IOST) Kurucusu Kim?

IOST (IOST) Jimmy Zhong, Terrence Wang, Justin Li, Ray Xiao, Sa Wang ve Kevin Tan tarafından kuruldu. Jimmy Zhong, ABD ve Çin’de daha önce teknoloji sektöründe çalışmış biridir. Terrence Wang’ daha önce bir Uber yazılım mühendisi olarak çalışmıştır. Justin Li, daha önce Goldman Sachs’ta yatırım bankacılığı ortağı ve Mobike’da veri bilimcisi olarak çalıştı. Kevin Tan, Ethercap’ta kurucu ortak olarak çalışmıştır.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu