Anasayfa Analiz İşlem Hacmi Rekorunu Kırdı: XRP Fiyatı Ne Kadar Yükselebilir?

İşlem Hacmi Rekorunu Kırdı: XRP Fiyatı Ne Kadar Yükselebilir?

Analiz

Popüler altcoinlerden biri olan XRP fiyatı gün içinde %0,5 düştükten sonra son bir saat içinde biraz toparlandı. Peki altcoin için sıradaki durak neresi olabilir?

İşlem Hacmi Rekorunu Kırdı: XRP Fiyatı Ne Kadar Yükselebilir?

XRP fiyatı, gün içinde %0,5 düştükten sonra son bir saatte biraz toparlandı ve şu anki seviyesi olan 0,711867$, son yedi gün içinde %8'lik bir kayıp işaret ediyor. Geçen hafta yaşadığı düzeltmeye rağmen, XRP, Ripple'ın SEC'e karşı açtığı davada olumlu bir sonucun ardından, bir ayda %50 ve yılın başından bu yana %100'den fazla artış göstermeye devam ediyor.

Ek olarak, XRP'nin 24 saatlik işlem hacmi 1 milyar doların üzerinde kalırken, altcoinin önümüzdeki günlerde ve haftalarda daha fazla ralli başlatması için hala bolca alan var.

XRP Fiyat Analizi: Altcoinin 1 Milyar Dolarlık İşlem Hacmi Taştı!

XRP geçen hafta iyi bir zaman geçirmemiş olsa da grafiği, önümüzdeki birkaç gün içinde bazı toparlanma rallileri görebileceği bir konumda olduğunu gösteriyor. Altcoinin Göreceli Güç Endeksi (RSI) (mor), haftanın başlarında 30'un altına düştükten sonra 50'ye yükseldi, bu da aşırı satıştan biraz satın alma ivmesi kazanmaya geçtiği anlamına geliyor.

Benzer şekilde, XRP'nin 30 günlük Hareketli Ortalaması (MA) (sarı) düşmeyi bıraktı ve 200 günlük ortalamasının (mavi) üzerine yükselmeye başlayabilir gibi görünüyor, bu da gelen fiyat artışlarını gösterecek bir hareket.

İşlem Hacmi Rekorunu Kırdı: XRP Fiyatı Ne Kadar Yükselebilir?

Bununla birlikte, yatırımcılar, XRP'nin destek seviyesinin (yeşil) kripto para Temmuz ortasında ralli yaptığından bu yana büyük ölçüde düştüğüne dikkat etmeli, bu nedenle büyümeye dönmeden önce daha fazla kayıp görmemiz mümkün. Bu endişeler bir yana, Ripple'ın SEC ile olan davasında büyük ölçüde olumlu bir sonuç aldığına göre, XRP'nin temelleri açısından harika bir konumda olduğuna şüphe yok.

Yargıcın, Ripple'ın borsalardaki XRP satışının kayıtsız menkul kıymetlerin arzı anlamına gelmediğini beyan etmesiyle birlikte, ABD merkezli ticaret platformları, Ripple ile birlikte yeniden büyümeye devam etmesi için etkin bir şekilde yeşil ışık yakan XRP'yi yeniden listeliyor.

Gerçekten de bu hafta Ripple , XRPLedger üzerinde çalışan bir stablecoin denenmesine yardımcı olacağı Palau Cumhuriyeti ile yeni bir ortaklığı kutladı. Önümüzdeki birkaç ay içinde başka ortaklıklar da takip edecek ve Ripple Güney Kore merkezli teknoloji danışmanlığı şirketi Catalyze Research ile bir ortaklık duyurusunda bulunacak.

Bu tür gelişmeler son derece umut verici ve Ripple'ın sınır ötesi operasyonlarının XRP'nin benimsenmesini artıracağı ve buna bağlı olarak fiyatın yükseleceği bir geleceğe işaret ediyor. XRP, 0,711867$ civarındaki mevcut konumundan, önümüzdeki birkaç hafta içinde 0,80$'a ulaşabilir.

Kaynak: Cryptonews

İşlem Hacmi Rekorunu Kırdı: XRP Fiyatı Ne Kadar Yükselebilir? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
SEC'in Gönderdiği Wells Bildirimi (Wells Notice) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi 20 Bitcoin Cüzdanı
Rehber Hüseyin Özlan