Anasayfa Analiz İsrail-Hamas Savaşı Sürerken Bitcoin Düşüyor: Sırada Ne Var?

İsrail-Hamas Savaşı Sürerken Bitcoin Düşüyor: Sırada Ne Var?

Analiz

İsrail-Hamas savaşında ölü sayısı artarken Bitcoin (BTC) fiyatı düşüyor. İşte söz konusu kripto para birimi için beklenen tüm seviyeler...

İsrail-Hamas Savaşı Sürerken Bitcoin Düşüyor: Sırada Ne Var?

Bitcoin (BTC) fiyatı 27.200 dolar desteğinin altına doğru ilerliyor. Kısa vadede İsrail-Hamas savaşının tırmanması durumunda Bitcoin fiyatı daha da düşebilir.

  • Bitcoin fiyatı düşüşe geçiyor ve 27.500 doların altında düşüş işaretleri gösteriyor.
  • Fiyat 27.500 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • BTC/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 27.550 dolar civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var.
  • İşlem çifti kısa vadede 27.000 dolarlık desteğin altına doğru ivmelenebilir.

Bitcoin fiyatı 27.800 dolarlık direncin üzerine çıkamadı. Bitcoin fiyatı İsrail-Hamas geriliminin arttığı bir dönemde düşüş tepkisi gösterdi. İsrail tarafından halihazırda 1.200'den fazla ölüm rapor edildi.

Fiyat 27.500 dolar pivot seviyesinin altına doğru ilerliyor. Daha da önemlisi, fiyat 27.200 dolarlık kilit destek bölgesinin altında işlem gördü.

Bitcoin fiyatı şu anda 27.500 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Ayrıca, BTC/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 27.550 dolar civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var.

Yukarı yönlü bir düzeltme olması durumunda fiyat 27.400 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki temel direnç 27.500 dolar seviyesine ve trend çizgisine yakın olabilir. İlk büyük direnç 27.800 dolardır ve bunun üzerinde Bitcoin fiyatı 28.250 doları test edebilir.

İsrail-Hamas Savaşı Sürerken Bitcoin Düşüyor: Sırada Ne Var?

Ana düşüş trendi direnci 28.500 dolar olabilir. 28.500 dolarlık direncin üzerinde bir kapanış, başka bir yükselişi başlatabilir. Belirtilen durumda fiyat 30.000 dolarlık dirence doğru yükselebilir.

Bitcoin Fiyatı için Düşüş Senaryosu

BTC fiyatı 27.500 dolarlık direncin üzerine çıkamazsa daha fazla kayıp yaşanabilir. Aşağı yönde ilk destek, 27.000 dolar seviyesine yakın.

Bir sonraki büyük destek 26.500 dolar seviyesine yakın. Aşağı yönlü bir kırılma ve 26.500 dolarlık desteğin altında kapanış, fiyatı daha da düşürebilir. Bir sonraki destek 26.000 dolarda bulunuyor.

Kaynak: NewsBTC

İsrail-Hamas Savaşı Sürerken Bitcoin Düşüyor: Sırada Ne Var? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar