Kripto Para Haberleri

İsrail kripto para şirketlerinin tercihi olmaya devam ediyor

İsrail, Ortadoğu’nun belki dünya üzerinde en güçlü ülkesi. Gücü tüm dünyada anılan İsrail eylemleri nedeniyle bazı ülkelerin tepkisini çekiyor olsa da bazı ülkeler ise destekliyor. İçişlerine karışılmasını istemeyen İsrail yönetimi bu konuda kendi içişlerine karışan ülkeler ile pek iyi anlaşamıyor ve bu ülkeler ile İsrail sürekli olarak savunma alanında ve ekonomi alanında çatışmalar yaşamaya devam ediyor. Kripto para birimi madenciliği şirketleri başta olmak üzere kripto para birimi şirketleri ve bu kategoride olan internet siteleri sürekli olarak İsrail’i ilk sırada tercih etmeye devam ediyorlar. İsrail, yasalar açısından güven veren bir ülke olarak tanınıyor ve diğer birçok dolar kullanan ülke açısından ekonomik olarak çok düşük fiyatlara çok yüksek işlerin başarılabileceği nadir ülkelerden bir tanesi.

Ortadoğu ülkeleri arasında yargısı en iyi olan ülkelerden bir tanesi olarak yabancı şirketler İsrail’i ilk sırada görüyorlar. Türkiye belki böyle görmüyor olabilir ancak Türk yargısına güven ve İsrail yargısına güven arasında yabancı şirketler açısından bakıldığında nedeni bilinmez İsrail daha fazla ağır basıyor ki bu ülke kripto para siteleri ve şirketleri tarafından çok fazla kez tercih edildi ve edilmeye devam ediyor.

İsrail’in kripto para birimleri yasakları olmaması ve ülkede nispeten Ortadoğu ülkelerine göre daha iyi yasalar olması nedeniyle yabancı ülkeler tarafından tercih edildiğini düşünmek mümkün.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu