Anasayfa Sektörel İşte Avalanche Subnet'lere Gelecek Olan En İyi Web3 Oyunu...

İşte Avalanche Subnet'lere Gelecek Olan En İyi Web3 Oyunu...

Sektörel

Avalanche subnet'lere gelecek olan en iyi Web3 oyunlarından bazıları hangileridir? İşte listedeki ilk 5 oyun...

İşte Avalanche Subnet'lere Gelecek Olan En İyi Web3 Oyunu...

Web3 oyunları, hızla küresel oyun endüstrisinin önemli bir parçası haline geliyor. Oyuncular blockchain oyunlarıyla tanıştıkça bu tür hızlı bir şekilde yükseliyor. Avalanche subnet'ler, stüdyoların Web3 oyunlarında yenilik yapmalarına yardımcı olmak için bu destekten yararlanıyor. Subnet'ler, oyun stüdyolarının blockchain'leri oyun ihtiyaçlarına göre özelleştirmelerini sağlıyor. Bunlar, üçüncü taraf darboğazlarını ortadan kaldırıyor ve gas'sız işlemler gibi özellikler ekliyor.

Avalanche'ın Arcad3 programı Web3 oyunlarının gücünü Web2 oyunlarıyla birleştiriyor. Bu özellikler, Avalanche'ı oyun girişimleri için ideal bir merkez haline getiriyor. Bu bağlamda Avalanche'da piyasaya sürülecek en umut verici beş Web3 oyununa bir göz atalım.

İşte Avalanche Subnet'lere Gelecek Olan En İyi Web3 Oyunu...

Off the Grid

Off the Grid, hem Web2 hem de Web3 oyun çevrelerinde en çok beklenen oyunlardan biri. Birçok yayıncı, hızla popülerlik kazanan battle royale üçüncü şahıs nişancı oyununun ön izlemelerini sundu. Off the Grid, sezgisel bir deneyim için yeni oyun tasarımları eklerken dijital sahiplik ödüllerini dâhil etmeyi amaçlıyor.

TSM Blitz

Off the Grid'in aksine TSM Blitz, Web3 oyun türünü geliştirmeyi amaçlayan bir oyun projesidir. Oyun devi TSM tarafından desteklenen platform, yeni oyun deneyimlerini teşvik etmek için Avalanche'ın araçlarından yararlanacak. Blitz, halihazırda 30 milyon kullanıcıya sahip ve Web3 oyunlarını teşvik etmek için Avalanche Subnet'in üzerine inşa ediliyor.

Shrapnel

Shrapnel, birinci şahıs nişancı oyunları kategorisinde en popüler oyunlardan bazılarına karşı yarışacak. AAA FPS, son derece gerçekçi grafiklere sahip Unreal Engine 5 kullanılarak geliştirildi. Shrapnel; oyun içi giyilebilir eşyalar, silahlar ve daha fazlasını içeren bir NFT ekonomisine sahiptir.

Domi Online

Domi Online, bir MMORPG olarak diğer projelerden farklı bir yaklaşım benimsiyor. Oyun, sıcacık bir nostalji duygusu ile bir Orta Çağ hikâye kitabı görünümü sunuyor. World of Warcraft benzeri oyun, kullanıcıların çabalarını ödüllendirmek için bir tokenizasyon mekanizmasına sahip olacak.

Fableborne

Pixion Studios tarafından geliştirilen Fableborn, ARPG/strateji türüne aittir. Fableborn, oyuncuların diğer oyuncular tarafından oluşturulan zindanlara baskın yapmasını içeriyor. Bu da oyunu tamamen kullanıcı merkezli yapıyor. Mobil oyun, oyunculara benzersiz bir oyun deneyimi sunmak için denenmiş ve test edilmiş formülü yeni Web3 özellikleriyle birleştirecek.

İşte Avalanche Subnet'lere Gelecek Olan En İyi Web3 Oyunu... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik