Kripto Para Haberleri

İşte Başarılı analistlerden en taze Bitcoin ve kripto para yorumları:

Küresel piyasalar geçen hafta yeni zirvelere ulaştı ve bu 46. ABD başkanı Joe Biden’ın geçtiğimiz Çarşamba günü göreve başlaması ile gerçekleşti. S&P 500 yükselişte liderliği çekerken, FTSE 100’de bir “Biden sıçraması” yaptı.

Bu yükselişlerin tam tersine Bitcoin zor zamanlar geçirmeye devam etti ve haftanın çoğunu yavaş ama istikrarlı bir düşüşle geçirdi, ancak BTC geçtiğimiz hafta sonu boyunca bir miktar toparlandı ve dün 34. 843 dolara kadar çıktı. Piyasa değeri olarak en büyük 2. kripto para Ethereum, Bitcoin trendini alt üst etti ve dün tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.477 dolara yükseldi.

eToro analisti Simon Peters: Bitcoin’in düşüşü patlayan bir balon değil

Sadece iki hafta önce 40.000 doları kıran Bitcoin, şimdi geri çekiliyor. Geçen hafta BTC’nin istikrarlı bir şekilde düşmesiyle BTC yatırımcılarından bazıları rallinin sonunun gelip gelmediğini merak etmeye başladı.

kripto para
İşte Başarılı analistlerden en taze Bitcoin ve kripto para yorumları: - Koinbox.net

Benim görüşüme göre hayır daha ralli bitmedi. Düşüşe rağmen, büyük kurumsal yatırımcılardan gelen alımlar talep etkileyici olmaya devam ediyor. Kurumsal yatırım tröstü Grayscale, alabileceği tüm Bitcoin’leri toplamaya devam ediyor, Geçtiğimiz salı günü Grayscale sadece 24 saat içinde 600 milyon dolarlık Bitcoin satın aldı. Talep yavaşlamıyor ve pek çok yatırımcının bu son düşüşü bir balon patlaması olarak değil, yeni bir fırsat olarak göreceğine inanıyorum. Her büyüklükteki yatırımcı, pozisyonlarını tamamlamak için mükemmel bir fırsat olarak 28.000 dolar civarındaki bir Bitcoin’i kaçırmayacaktır.

Geçtiğimiz haftalarda gördüğümüz gidişat göz önüne alındığında bunun hala bir düzeltme olduğuna inanıyorum. 2017/2018 boğa piyasasının sonunda gördüğümüz ani düşüş gibi çok daha ciddi bir şeyin aksine, şu anda gördüğümüz düşüşlerin düzeltme olduğunu söyleyebilirim. Çok kısa vadeli hareketlere rağmen, Bitcoin’in temeli hala olumlu olmaya devam ediyor ve 2021’in sonu için 70.000 dolarlık minimum fiyat hedefim hala yerinde duruyor.

eToro analisti David Derhy: Sıkı rekabete rağmen Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı!

Ethereum, Bitcoin tarafından belirlenen trendi alt etti. Akıllı sözleşme platformunun kripto parası düşmek yerine birçok borsada tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Polkadot ve Cardano gibi ETH rakiplerinin bu hafta da iyi performans göstermesine rağmen, günümüz Ethereum Vakfı ve platformu için heyecan verici zamanlar olmaya devam ediyor. Birlikte çalışabilirlik protokolü Polkadot, 2021’de yılın başında 8,80 dolardan bu ayın başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 19,32 dolara kadar olağanüstü bir artış gördü.

İşte Başarılı analistlerden en taze Bitcoin ve kripto para yorumları: - Koinbox.Net
İşte Başarılı analistlerden en taze Bitcoin ve kripto para yorumları: - Koinbox.net

Bitcoin’deki düşüş ve Ethereum’un kararlılığı göz önüne alındığında, yatırımcıların mevcut boğa koşusunda keskin yükselecek bir sonraki kripto parayı ararken sermayelerini Ethereum’a taşıdığını düşenebiliriz. Bitcoin 30.000 dolara düştüğü için bazı kişiler şimdi altkoinlere dönme zamanının geldiğini düşünüyor olabilir.

eToro analisti Simon Peters: Kurumsal yatırımcılar yeni kripto para endekslerinin kaderini belirleyebilir

Ne kadar Bitcoin’e kurumsal yatırımın artmaya devam etmesine rağmen, kripto paralara giriş konusunda hala ele alınması gereken engeller var. Yetersiz olarak algılanan piyasa değeri büyüklüğü, kurumsal piyasa katılımcıları tarafından konuşulan en büyük sorunlardan biridir.

Kripto paralara girişin önündeki bu engeller ortadan kalkmaya başlar, kurumsal yatırımcılar kripto para sektörüne yatırım yapmanın daha geniş faydalarıyla ilgilenirse Bitcoin’den başka hangi kripto paraya bakabilirler?

Kurumsal yatırımcıların çözülmesini istediği 2 sorun var: İlk olarak kurumsal yatırımcılar, kripto para ekosisteminin bir parçası olan şirketlere yatırım yapmayı düşünebilirler: Bunlar, halka açılmış ve gelirlerinin önemli bir bölümünü kripto paralar ilgili faaliyetlerden elde eden firmalar, örneğin bir borsa veya 3. şahıs saklama veya ilgili hizmetleri sunan şirketler.

Son dakika: Uzmanlar Açıklıyor! 2020’de kripto para yatırımı yapılır mı?
İşte Başarılı analistlerden en taze Bitcoin ve kripto para yorumları: - Koinbox.net

İkinci olarak ve bu benim gözümde en olası olanıdır, bir kripto para varlık endeksine yatırım yapmak olacaktır. S&P Dow Jones Endeksleri, bu yıl ‘kripto para endekslerini’ başlatmak için şimdiden hazırlık yapıyor. Bir mütevelli veya başka bir kurumsal yatırımcı, kripto para varlık sektöründeki büyümeyi kabul eder ve bunun bir parçası olmak isterse hem araştırma açısından hem de lojistik açıdan bir varlık endeksi onlar için oldukça faydalı olacaktır. Sepetteki her bir kripto para ile ilgili özel bir araştırma yapmalarına gerek kalmayacaktır ve portföylerinde yeni bir varlık sınıfı tahsisini paylaştırma zahmetine girmeden kolayca sermaye yatırımı yapabileceklerdir. 2020’in kurumsal Bitcoin yatırım yılı olması gibi, 2021 de kripto para varlık endekslerinin yılı olabilir.

eToro analisti Simon Peters: Avrupa Komisyonu ve Avrupa merkez bankası Dijital Euro üzerinde çalışacak

Dijital Euro konusundaki son istişaresini tamamlayan Avrupa Merkez Bankası, bir CBDC’nin ‘politika, yasal ve teknik’ yönlerini araştırmak için Avrupa Komisyonu ile birlikte çalışacağını duyurdu. Dijital para birimine doğru atılan yeni adımları her zaman olumludur. Bu, giderek daha fazla tüketicinin dijital paraları kullanacağı ve bunlara alıştıkça daha geniş kripto para alanına katılım yapacağı anlamına gelmektedir. Dünya dijitalleşiyor ve finansal sistemin de buna ayak uydurması gerekiyor.

Merkez Bankası Dijital Para Birimi (CBDC) Nedir?
İşte Başarılı analistlerden en taze Bitcoin ve kripto para yorumları: - Koinbox.net

eToro analisti David Derhy: BNB yakılması ile BNB yeni zirvelere ulaştı

Binance Coin, geçen haftaki token yakma beklentisiyle yatırımcılar BNB’ye yığılırken tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı. Changpen Zhao’nun kripto parası BNB’nin 14. yakma etkinliği ile BNB arzının yaklaşık yarısına eşit olan 100 milyon BNB yandı. Changpen Zhao ayrıca, firmanın bir takım token adresine taşınacak olan 750 milyon dolarlık BNB’nin kilidini açtığını da duyurdu. Bunlar en son yakma sırasında açıldı.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu