Anasayfa Analiz İşte, Bu Haftanın En Kötü 3 NFT Tokeni..

İşte, Bu Haftanın En Kötü 3 NFT Tokeni..

Analiz

Kripto piyasasının en çalkantılı olduğu haftalardan birinde, bazı NFT tokenler düşüş yaşadı. İşte haftanın en kötü NFT tokenleri..

İşte, Bu Haftanın En Kötü 3 NFT Tokeni..

Son 7 gün, kripto piyasası için çok çalkantılı bir dönem oldu. Kripto paralar bugün iyi bir sıçrama yaparak yeşilde işlem görmeye başladı fakat tüm hafta boyunca düşmüştü. İşte bu haftanın en kötü 3 NFT tokeni:

Flow (FLOW)

NFT token Flow (FLOW), son 7 günde %8,42 düştü. Bugün, kripto piyasası toparlanırken %6,59 arttı. Flow'un (FLOW) piyasa değeri 991.016 milyon USD'dir. İşlem hacmi %6,84 oranında hafif arttı. Her Flow (FLOW) token 0,9564 USD'den satılıyor. 

Flow (FLOW)

Chiliz (CHZ)

Haftada %7,76'lık bir düşüşle Chiliz (CHZ), %5,18'lik bir sıçrayışla bugün nihayet biraz toparlandı. Şu anda piyasa değeri 862.851 milyon USD'dir. Her tokenin maliyeti ise 0,1406 USD'dir. Chiliz (CHZ) işlem hacmi %17,35 artış kaydetti. 

Chiliz (CHZ)

Axie Infinity (AXS)

Axie Infinity (AXS) son 7 günde %3,57'lik bir düşüş yaşadı ve bugün son 24 saatte %10,33'lük bir artışla toparlandı. Piyasa değeri 810.845 milyon USD'dir ve her Axie Infinity (AXS) token 8,08 USD'den satılıyor. İşlem hacmi bir önceki güne göre %68,51 artış gösteriyor.

Axie Infinity (AXS)

Çözüm

Piyasa hala düşüş eğilimi gösteriyor. NFT tokenler bu hafta büyük bir düşüş yaşadı. Son 7 günde, kripto piyasasının yukarı ve aşağı gittiğini ve çoğunlukla düşüşte kaldığını gördük. Yıl sonuna yaklaştıkça, token performansında bir miktar iyileşme görebiliriz.

Kaynak: CoinGape

İşte, Bu Haftanın En Kötü 3 NFT Tokeni.. içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Layer 1 / Layer 2 Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan