Altcoin Haberleri

İşte Chainlink’in Artma Sebebi

Chainlink, yeni bir ATH’ye ulaşmak için kısa bir süre önce 15,77 dolara yükseldi. CoinMarketCap verilerine göre şu anda 5. Sırada olan LINK son yirmi dört saatte %17,56 yükseldikten sonra tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 15,77 dolara ulaştı.

Chainlink bugün Staked kripto para finans şirketinin Oracle düğümlerinden birini yönetmesini kabul etti ve böylece fiyat yükselmeye başladı.

İşte Chainlink’in Artma Sebebi - Koinbox.Net

Chainlink 15,77 Dolara Çıktı

LINK, son zamanlarda hızlı bir şekilde yükseliyor. 5 Temmuz’da hala 5 doların altında işlem gören altcoin bir hafta sonra 8,25 dolara ulaştı.

8 Ağustos’tan bu yana, LINK 9,97 dolar seviyesinden 15,77 dolara yükselerek yeni bir ATH’ye imza attı. Şu anda LINK 15,30 dolardan işlem görüyor. Ayrıca LINK, CoinMarketCap’te ki 6. Sıradayken bugünkü fiyat artışıyla 5. sıraya geldi.

 

İşte Chainlink’in Artma Sebebi - Koinbox.Net

TradingView LINK fiyat: http://tradingview.com/symbols/LINKUSD/

Staked, Chainlink’e Katıldı

Staked, kurumsal yatırımcılara kriptolarını paralarını staking yapma ve borç verme yoluyla %5 ve %100 oranında kar elde etme seçeneği sunuyor. Oracle düğümlerinden biri olmak ve LINK ağına daha fazla merkezi olmama ve güvenlik sağlayacaktır. LINK düğüm Staked üzerinde çalışmaya başladı ve şu anda 25’ten fazla Ethereum tabanlı DeFi uygulamasına veri akışı sağlıyor.

Chainlink ile olan bu iş birliğinin yanı sıra Staked, hisse kanıtları tabanlı kripto paralar için doğrulama düğümleri de çalıştırarak kripto paraların sahiplerine yıllık ayni getiri elde etme seçenekleri sunuyor. Staked yatırımcıları arasında Coinbase, Pantera Capital ve Winklevoss Capital vardır.

“CoinMarketCap, Coinbase Gibi “Kazan” Programı Yaptı” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/coinmarketcap-kazan-programi-yapti/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu