Ethereum Haberleri

İşte Ethereum’un 2.500 dolara giden yol haritası

Ethereum’un fiyatı son iki haftadır oldukça yükselişte. Bu dönemde, ETH’nin fiyatı 1,651 dolardan 4 Temmuz’un yükseği 2,396 dolara yükseldi ve bu da %40’ın üzerinde bir kazanç anlamına geliyor. Ayrıca, birçok analist , 27 Haziran’da günlük adresleri Bitcoin’i 200 bin aştığı için ETH fiyatlarının daha da artacağı izlenimine kapıldı – Ocak 2017’den bu yana yalnızca üçüncü kez.

Yükseliş hissi yükselirken, ETH önemli bir ana ve direnç bölgesi arasında kilitli kaldığı için tüccarlar hala bir ikilem içindeydi – önümüzdeki günlerde kaderini belirleyebilecek bir şey. Yazma sırasında ETH, son 24 saatte %2,29 artışla 2,386 dolardan işlem görüyor.

Ethereum Günlük Grafiği

İşte Ethereum'un 2.500 dolara giden yol haritası - Koinbox.Net

Ethereum’un günlük grafiği, fiyatların 1.860-2.000 dolarlık talep bölgesinde sıfırlanmasının ardından aşağı kanal kırılmasını vurguladı. %38’lik keskin bir sıçrama, ETH’nin 20-SMA’sını (kırmızı) bir aydan fazla bir süredir ilk kez yükselişe çevirdiğini gördü. Kısa vadeli hareketli ortalama, 50-SMA (sarı) daha fazla yükselişi reddetmesine rağmen, ETH’nin %50 Fibonacci uzantısının 2.246 doların üzerine çıkmasına destek verdi. uzun vadeli yörünge.

50-SMA’sının üzerine bir artış, fiyatları bir sonraki %78.6 Fibonacci uzantısı hedefine (2.586 $) doğru bile fırlatabilir. Bununla birlikte, tüccarlar, 20-SMA ve %38.2 Fibonacci uzantısının altında bir geri çekilmeye karşı dikkatli olmalıdır, çünkü bu daha da keskin bir geri çekilme için kapılar açabilir.

Tahmin

ethereum

ETH’nin %50 Fibonacci Uzantısı, Mayıs sonundan Haziran ortasına kadar çeşitli geri çekilme aşamalarında vurgulandı. ETH boğaları fiyatları bu seviyenin üzerinde tutarsa, yukarı yönlü bir itme şansı artacaktır. Müthiş Osilatör, endeks henüz yarı çizginin üzerine çıkmamış olsa da, piyasada bir miktar yükseliş momentumu önerdi. Aroon yükselişi %100’e yakındı ve Aroon düşüşünün üzerindeydi, bu da bir yükseliş trendinin devam ettiğini gösteriyordu. Yönlü Hareket Endeksi’nin +DI’si -DI’nin üzerinde kaldı ve Aroon’un duruşuyla doğrulandı. Bununla birlikte, 16’lık bir ADX okuması, ETH’nin bir sonraki salınımdan önce bir miktar yanal hareket görebileceği anlamına geliyordu.

Sonuç 

ETH piyasası daha az yönlü olduğundan, önümüzdeki birkaç gün içinde bir miktar yatay hareket beklenebilir. Fiyatlar 2.246 $’da %50 Fibonacci uzatma seviyesinin üzerinde tutulursa, boğalar 50-SMA’nın (sarı) üzerinde bir kırılmaya zorlayabilir ve 2.500 $ işaretine meydan okuyabilir.

İlgili İçerik: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu