Ethereum Haberleri

İşte Ethereum’un yeni bir yükseliş sayfası açmasının en muhtemel olduğu zaman…

3 hafta ve üstü?

İşte Ethereum'un yeni bir yükseliş sayfası açmasının en muhtemel olduğu zaman... - Koinbox.Net

Yukarıda bahsedildiği gibi, Ethereum bugün 3 haftalık düşüş fiyat hareketini tamamlıyor. Zaman periyodu özellikle önemlidir, çünkü Ethereum’un en son 4 haftalık bir düzeltme ile karşı karşıya kalması, siyah kuğu kazası sırasında Mart 2020’deydi. Oranlar, yeşil mum haftasını kaydetmek için kesinlikle eterden yana.

Bir diğer önemli gözlem, Ethereum’un şu anda talep bölgesinden geri çekildiği ve varlığın muhtemelen hem haftalık hem de günlük mumu 1880 dolarlık kritik desteğin üzerinde kapatacağıdır. Ethereum, son 2 gün içinde yalnızca 1880 doların altında bir günlük kapanış kaydetti, ancak varlık daha önce grafiklerde 1720 dolar ve 1700 doları test etmişti.

Satış basıncı buhar kaybediyor mu?

İşte Ethereum'un yeni bir yükseliş sayfası açmasının en muhtemel olduğu zaman... - Koinbox.Net

Kısa vadeli tüccarlar piyasadan çıktıkça, artan baskı ETH’nin düşüşü için kilit faktörlerden biri oldu. Muazzam Girişler zaten kaydedildi, ancak 24 Mayıs’tan bu yana çıkışlar kademeli olarak iyileşti. 25 Haziran’da 117K ETH, Merkezi ve Merkezi Olmayan borsalardan çıktı, bu da satış baskısının nihayet azaldığını gösteriyor. Basın zamanında, 13,8 bin ETH girişi gözlemlendi, ancak girişler şu anda nispeten daha küçük.

Gerçekleşmemiş Kar, Ethereum için ralliyi tetikleyecek mi?

İşte Ethereum'un yeni bir yükseliş sayfası açmasının en muhtemel olduğu zaman... - Koinbox.Net

Tarihsel fiyat hareketinin tekrar ettiğini varsaymak zor olsa da, gerçekleşmemiş kâr, tüccarların düşüşlere nasıl tepki verdiğine bağlı olabilir. Basın zamanında, Ethereum için görece gerçekleşmemiş karlar, Haziran-Temmuz 2017 fiyat hareketiyle keskin bir benzerlik gösteriyordu. Fiyat 2017’nin 2. yarısında yükselişe geçmeden önce de yörünge aşağı doğru göründü.

Gerçekleşmemiş Kârlar, mülk sahiplerine büyük ölçüde bağlıdır ve hala daha yüksek bir aralığı koruduğu için, uzun vadeli sahiplerinin gücü sağlamdır. Piyasalar geçmişte bu tür durumlardan kurtuldu, bu nedenle önümüzdeki hafta güçlü bir toparlanma olasılığı beklenebilir.

İlgili İçerik: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Bitcoin ile El Ele?

Bitcoin yine 33.000 doların üzerine çıkmayı başardı ve Ethereum’a benzer şekilde geçen hafta talep bölgesini yeniden test etti. Şimdi, verilere göre , Bitcoin için son birkaç saat içinde aktif adreslerin sayısı arttı ve zincirleme bir perspektiften devam eden iyileşmede güç gösteriyor.

Düşüş döngüleri sırasında, toparlanma çoğunlukla topludur ve Ethereum, 2021’in 2. yarısına girerken grafiklerde yalnızca BTC’nin ölçeklenmesinden faydalanacaktır.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu