Anasayfa Sektörel İşte Takip Edebileceğiniz En İyi 15 Kripto ve Web3 Twitter Hesabı

İşte Takip Edebileceğiniz En İyi 15 Kripto ve Web3 Twitter Hesabı

Sektörel

Kripto ve Web3 dünyası ile ilgili son gelişmelerden ve trendlerden haberdar mı olmak istiyorsunuz? İşte takip edebileceğiniz en iyi Twitter hesapları...

İşte Takip Edebileceğiniz En İyi 15 Kripto ve Web3 Twitter Hesabı

Kripto para birimlerinin ve Web3 teknolojilerinin dinamik ve sürekli gelişen dünyasında bilgi sahibi olmak yalnızca bir seçenek değil, aynı zamanda bir zorunluluktur. İnovasyonun hızlı temposu ve muazzam bilgi hacmi bunaltıcı olabilir.

Bu nedenle Twitter; sektör uzmanlarının, fikir liderlerinin ve yenilikçilerin içgörüleri, haberleri ve tahminleri paylaşmaları için kullanabilecekleri bir platform haline geldi. Peki, aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce ses arasından kimi dinlemelisiniz?

Özenle derlenmiş "2023'te Takip Edebileceğiniz En İyi 15 Kripto ve Web3 Twitter Hesabı" listemize hoş geldiniz. Bu, sadece rastgele bir popüler isim seçimi değildir. Her hesap; benzersiz bakış açısı, bilgi derinliği ve değerli içgörüleri paylaşma taahhüdü dolayısıyla seçilmiştir.

İster deneyimli bir yatırımcı, ister yeni bir girişimci veya meraklı bir gözlemci olun, bunlar size dijital dünya labirentinde rehberlik edebilecek seslerdir.

İşte Takip Edebileceğiniz En İyi 15 Kripto ve Web3 Twitter Hesabı

Vitalik Buterin (@VitalikButerin)

Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum'un kurucu ortağı olan Vitalik Buterin, mutlaka takip edilmesi gereken bir isim. Tweet'leri; Ethereum'un gelişimi hakkında teknik içgörüler, felsefi düşünceler ve güncellemelerin bir karışımını sunuyor. 

Buterin'in blockchain teknolojisine ilişkin derin anlayışı ve merkeziyetsiz bir gelecek vizyonu, hesabını Web3 ile ilgilenen herkes için paha biçilmez bir kaynak haline getiriyor.

Anatoly Yakovenko (@aeyakovenko)

En hızlı blockchain'lerden biri olan Solana'nın kurucu ortağı Anatoly Yakovenko, Web3 alanındaki bir diğer önemli figür. 

Onun Twitter feed'i; geliştirme güncellemeleri, yeni projeler ve ortaklıklar dâhil olmak üzere Solana'nın ekosistemi hakkında bir bilgi hazinesidir. Yakovenko'nun tweet'leri, ayrıca genel blockchain endüstrisi hakkında düşündürücü bilgiler sağlıyor.

Tim Beiko (@TimBeiko)

Çekirdek bir Ethereum geliştiricisi olarak Tim Beiko, platformun evriminin ön saflarında yer alıyor. Twitter hesabı; Ethereum'un yükseltmeleri, özellikle Ethereum 2.0 hakkında harika bir bilgi kaynağıdır. 

Beiko'nun tweet'leri, teknik ancak erişilebilirdir. Bu da hesabını hem deneyimli blockchain meraklıları hem de yeni gelenler için uygun kılıyor.

Brendan Eich (@BrendanEich)

JavaScript'in yaratıcısı ve gizlilik odaklı Brave tarayıcısının kurucusu Brendan Eich, Web3 alanında önemli bir figürdür. Tweet'leri, gizlilik sorunları ve dijital haklardan Brave tarayıcısının ve yerel tokeni BAT'ın geliştirilmesine kadar çok çeşitli konuları kapsıyor. 

Eich'in hesabı; Web3, gizlilik ve dijital reklamcılığın kesişimi ile ilgilenen herkesin mutlaka takip etmesi gereken bir hesaptır.

Gavin Wood (@gavofyork)

Ethereum'un kurucu ortağı ve Polkadot'un kurucusu Gavin Wood, Web3 alanında bir öncüdür. Tweet'leri, Polkadot'un gelişimi ve genel Web3 ekosistemi hakkında fikir veriyor. 

Wood'un derin teknik bilgisi ve vizyoner düşüncesi, onun Twitter hesabını merkeziyetsiz teknolojinin geleceği ile ilgilenen herkes için değerli bir kaynak haline getiriyor.

Evan Van Ness (@evan_van_ness)

Evan Van Ness, Ethereum ile ilgilenen herkesin mutlaka okuması gereken 'Week in Ethereum News' haber bülteninin yazarıdır. 

Twitter hesabı, bülteninin kısaltılmış bir versiyonudur ve Ethereum'un gelişimi, yeni projeler ve önemli olaylar hakkında zamanında güncellemeler sunmaktadır. Van Ness'in hesabı, Ethereum'un hızlı tempolu dünyasında güncel kalmanın harika bir yoludur.

Peter Szilagyi (@peter_szilagyi)

Ethereum'da bir takım lideri olarak Peter Szilagyi'nin tweet'leri, Ethereum'un gelişimi hakkında benzersiz bir içeriden bakış açısı sağlıyor. Hesabı, Ethereum'un yükseltmeleri ve platformun karşılaştığı zorluklar hakkında harika bir teknik bilgi kaynağıdır. 

Ethereum'un teknik yönü ve blockchain teknolojisi ile ilgilenen herkesin, Szilagyi'nin tweet'lerini mutlaka okuması gerekiyor.

Ty Daniel Smith (@tydanielsmith)

Ty Daniel Smith'in Twitter hesabı, kripto girişimcileri için bir altın madeni. Web3 pazarlama ajansı Coinbound'un kurucusu olarak Smith, kripto ile ilgili bir iş kurma konusunda benzersiz bir bakış açısı sunuyor. 

Tweet'leri; kripto yatırım fikirleri, NFT'ler ve kripto para birimi alanıyla ilgili güncellemeler hakkında fikir veriyor. Smith'in hesabı, kripto dünyasında dijital varlığını büyütmek isteyen herkes için önemli bir yerdir. 

Mason Nystrom (@masonnystrom)

Kripto istihbarat firması Messari'de araştırma analisti olan Mason Nystrom, Twitter sayfasında zengin bir bilgi sunuyor. 

Gönderileri, doğrulanabilir araştırmalarla destekleniyor ve doğru teknik analizler, tahminler ve sektör içgörüleri sağlıyor. Nystrom'un hesabı, kripto ve DeFi piyasalarından Web3'e kadar, saf kripto bilgeliği için tek adrestir. 

Girl Gone Crypto (@girlgone_crypto)

Kripto haberlerinden haberdar olmanın eğlenceli ve ilgi çekici bir yolunu arıyorsanız, takip etmeniz gereken hesap Girl Gone Crypto

Tweet'leri; endüstri trendlerini, güncellemeleri ve konuşmaları mizah ile özetleyerek kriptoyu daha az göz korkutucu bir konu haline getiriyor. Fakat eğlenceli yaklaşıma aldanmayın; ayrıca kripto dünyasındaki önemli olaylar hakkında eğitici yorumlar da bulacaksınız.

Ivan on Tech (@IvanOnTech)

Monalis Web3'ün CEO'su ve kurucu ortağı Ivan Liljeqvist, Twitter hesabında karmaşık kripto konuşmalarını basitleştiriyor. 

Gönderileri, kripto dünyasındaki önemli gelişmeler hakkında tartışmalara yol açarak, hesabını endüstrinin dinamiklerini anlamak için harika bir kaynak haline getiriyor. 

Axie Infinity gibi oyunlardan üst düzey NFT'lere ve Bitcoin gibi tokenlere kadar Ivan, kripto ile ilgili konuları en ilgi çekici yollarla araştırıyor.

Erik Voorhees (@ErikVoorhees)

Kripto para birimlerini ilk benimseyenlerden ve yatırımcılardan biri olan Erik Voorhees, Twitter hesabında paha biçilmez kripto yatırım tavsiyeleri sunuyor. 

Açık kaynaklı platform Shapeshift'in CEO'su olarak Voorhees, kripto traderlarına sağlam yatırım tavsiyesi sağlamak için benzersiz bir konumdadır. 

Onun hesabı, kripto alanında bilinçli yatırım kararları vermek isteyen herkesin mutlaka takip etmesi gereken bir hesaptır.

Altcoin Gordon (@AltcoinGordon)

Altcoin dünyası ile ilgilenenler için Altcoin Gordon'un Twitter sayfası mutlaka takip edilmelidir. 2017'den beri yatırımcı olan Gordon, altcoin piyasasında başarılı bir şekilde gezinmekle ünlüdür. Tweet'leri, kazançlı altcoin'leri nasıl tespit edip etkileyici kârlar için bunlara nasıl yatırım yapılacağına dair ipuçları ve püf noktaları sunuyor.

Sayfa, aynı zamandan kripto haber kaynağı olan Crypto Crib'e de bağlanıyor ve bu da onu kripto para haberleri güncellemeleri için harika bir kaynak haline getiriyor. Gordon'un hesabı, kripto portföyünü Bitcoin ve Ethereum'un ötesinde çeşitlendirmek isteyen herkes için bir bilgi hazinesidir.

Bitcoin Archive (@BTC_Archive)

Bitcoin hakkında doğru ve güncel bilgiler için Bitcoin Archive Twitter sayfası mutlaka takip edilmelidir. Sayfa, Bitcoin hakkında günlük içgörüler, piyasa içgörüleri ve Bitcoin ile ilgili diğer haberleri yayınlıyor. Sağladığı bilgilerin güvenilirliği, onu kripto para endüstrisi ile ilgilenen herkes için paha biçilmez bir kaynak haline getiriyor.

Changpeng Zhao (@cz_binance)

Binance CEO'su Changpeng Zhao, kripto dünyasının en etkili Twitter hesaplarından birini yönetiyor. Kripto para birimleri aracılığıyla finansal özgürlüğe ulaşma konusundaki ekonomik yorumları ve tavsiyeleri ile tanınan CZ'nin hesabı, dijital para birimleriyle gelen fırsatları anlamak isteyen herkesin mutlaka takip etmesi gereken bir hesap.

İşte Takip Edebileceğiniz En İyi 15 Kripto ve Web3 Twitter Hesabı içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar