Anasayfa Kimdir Ivan Liljeqvist Kimdir?

Ivan Liljeqvist Kimdir?

Kripto Fenomenleri

Ivan Liljeqvist Kimdir? Hayatı, Eğitimi, Kariyeri ve Moralis Web3 hakkında bilinmesi gerekenler...

Ivan Liljeqvist Kimdir?

Ivan Liljeqvist, Ivan on Tech YouTube kanalının sahibi, Moralis Web3'ün Kurucusu ve CEO'sudur.

Hayatı

Stockholm, İsveç'te ikâmet eden Ivan Liljeqvist, geliştiriciler için Web3'ü kolaylaştırmayı hedefleyen bir girişimci ve yazılım geliştiricisidir. Ek olarak Liljeqvist, uluslararası bir konuşmacı, blockchain eğitmeni ve veri bilimcisidir. 

Eğitimi

Ivan Liljeqvist, 2014 yılında başladığı Kraliyet Teknoloji Enstitüsünden, 2019 yılında Bilgisayar Bilimi alanında lisans derecesi ile mezun oldu. Ardından 2016 ve 2017 yılları arasında Stanford Üniversitesinde Makine Öğrenimi alanında eğitim aldı. 

Kariyeri

Ivan Liljeqvist, 2015 yılından 2016 yılına kadar Ericsson'da Yazılım Geliştiricisi olarak Makine Öğrenimi, iOS ve watchOS üzerinde çalıştı. Burada, kendi kendine giden arabalar üzerinde çalıştı ve 5G geliştirme ve ekipmanıyla ilgili bir proje için bir watchOS ve iOS uygulaması geliştirdi. Ivan Liljeqvist'in Youtube kanalı Ivan on Tech, tüm dünyada yüz binlerce izleyiciye blockchain teknolojisi hakkında bilgi yayan gerçek anlamda küresel bir fenomendir. Liljeqvist, eğlenceli ve heyecan verici konuşmalar yaparak karmaşık olanı basitleştirmesiyle tanınır. 

Moralis Web3

Geliştiriciler için geliştiriciler tarafından yapılan Moralis Web3, yüksek performanslı uygulamalar oluşturmak için tek bir iş akışı sağlar. Ek olarak, favori Web3 araçları ve hizmetlerle tamamen uyumludur. Siz de, Moralis'i temel alan ve uygulamalarını maliyet ve karmaşıklık olmadan oluşturmak ve ölçeklendirmek için yazılım ve API'lerden yararlanan 150.000'den fazla blok zinciri geliştiricisine katılabilirsiniz. Ivan Liljeqvist, 2017 yılında Moralis Academy'i ve 2020 yılında Moralis Web3'ü kurdu. Şu anda Moralis Web3'ün CEO'luk görevini üstlenmektedir. 

Ivan Liljeqvist Kimdir?
Ivan Liljeqvist Kimdir? Ivan Liljeqvist Kimdir? Hayatı, Eğitimi, Kariyeri ve Moralis Web3 hakkında bilinmesi gerekenler...

Ivan Liljeqvist Kimdir? ile ilgili Haberler