Kripto Para Haberleri

Japonya kripto para birimlerini destekleyen nadir ülkelerden bir tanesi

ABONE OL:

Japonya’da insanlar kripto para birimlerine sahip olmak için sürekli olarak yatırımlarını nasıl daha iyi değerlendirebileceklerini ve nasıl daha fazla kazanç elde edebileceklerini düşünüyor. Hükümetler sürekli aktif olarak bu konu üzerinde çalışmalar düzenlemese bile gelecekte bu konuda kripto paraların da bu düşünceler arasına eklenmesi olası görünüyor. Japonya’da hükümet henüz kripto para yasalarına sahip olmadı ancak hükümetin bu konuda bazı adımları var ve kripto para birimlerinin en kısa süre içerisinde yasal zeminde desteklenmesi ve yasal olarak belirli kripto para birimi yasalarının oluşturulması destekleniyor. Henüz yeterince fazla çalışma yapılmadı ancak FSA tarafından yapılan kripto para birimi çalışmalarının bir süre sonra ülkede yasaları beraberinde getirebileceğine dair beklentilerden söz ediliyor.

Japonya’da kripto para birimi düzenlemeleri olsa da herhangi bir yasak uygulanması olası görünmüyor. Zira ülkede kripto para birimi düzenlemeleri konusunda kara para aklama ve benzer suçlara karşı adım atılabilecek olsa bile bu konuda ülkede pek fazla olası yasaklar görülememekte.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin, Ethereum ve XRP için En İyi 3 Fiyat Tahmini

Japonya’da kripto para sahibi sayısı arttı

Japonya kripto para sahibi insan sayısının giderek arttığı ülkeler arasına adını yazdırdı. Ülkede 100 binden fazla insanın kripto para birimlerinden herhangi bir tanesine sahip oldukları biliniyor.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu