Bitcoin Haberleri

Jihan Wu, Yaklaşan Bitcoin Çatalını Gösteriyor

Jihan Wu ismini birçoklarınız yakından tanıyor olabilir. Eğer kripto para piyasası ve dijital varlıklar ile ilgileniyorsanız bu isme aşina olduğunuz düşünüyoruz. Wu, Nakamoto’ya ait olan bitcoin teknik incelemesini Çin diline çeviren isim olarak biliniyor ve hatta bunu yapan ilk kişi olarak da tarihe geçmeyi başardı.

Kurucu ortaklar arasında büyük bir savaş var ve belki de bunu bir rekabet olarak yorumlamak da mümkün. Jihan Wu, yaptığı açıklama ile birlikte bitcoin çatalına işaret etti. Peki ama bu durum ne gibi bir etki yaratacak ya da ne tür sonuçlar doğuracak? Gelin dilerseniz en çok merak ettiğiniz soruya detaylı bir şekilde yanıt verelim ve soru işaretlerini de ortadan kaldırmış olalım.

Bitcoin ve Kripto Paralar Helal mi?

Ne Gibi Bir Etki Yaratacak?

Ağ bölünmesi demek, topluluk adına yıkıcı güç anlamına geliyor. Bunun yanı sıra olumlu bir katkıdan söz etmek de mümkün. Tüccarlar ve madenciler arasındaki rekabetten bahsediyoruz ve bu da kripto para varlıklarının lehine bir durum.

Fakat ağır dalgalanmaları da es geçmemek gerekiyor ve aslında yapılan uyarı da tam olarak bunu işaret ediyor. Bu etki durumu, sert düşüşün habercisi olabilir ve en can sıkıcı ve istemediğimiz şey de sanıyoruz ki bu olacaktır.

Bitcoin’in bunun kötü bir örneği olabilir. Sizler de çok iyi biliyorsunuz ki uzun süredir rekor üstüne rekor kırıyor ancak bir noktada yatırımcılarını ters köşe edebilecek güce de sahip. Yatırımcıların sürekli olarak söylediği gibi ‘’Ellerindeki tüm varlıkları kaybedecekler’’ uyarısı da gerçeklik payı taşıyor.

Bitcoin (BTC)

Riskleri Göz Ardı Etmemek Gerekiyor

Aslında bu uyarılar uzunca bir süredir mevcut ve hatta dünyanın en ünlü iş adamları ve yatırımcı zenginleri de dijital paraların büyük bir kumar olduğunu ifade ediyor. riskleri göz önünde bulundurarak hareket ettiğinizin farkındayız fakat şu sıralar Bitcoin tercihi yaparken daha dikkatli olmanızda fayda var. Sert bir düşüş, tüm kazancınızı elinizden alabilir ve daha temkinli davranmanız gerekebilir. Yakın zamanda neler olacağını hep birlikte göreceğiz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu