Kripto Para Haberleri

John McAfee: Ben 73 yaşındayım, ayı piyasasındayız rahatlayın

Kripto paralar konusunda absürt ve fazlasıyla olumlu açıkları ile tanınan John McAfee, Bitcoin hakkında yaptığı açıklamasında kendisinin yaşından ve ayı piyasalarından bahsetti. Ayı piyasalarında yaşanan düşüşlerin son derece fazla olabilecek olduğunu ve kripto para piyasalarında düşüşlerin görülmesinin normal olduğunu belirten McAfee, düşüşlerin eninde sonunda düzelecek olduğunu ve rayına girecek olduğunu belirtti.

ben 73 yaşındayım ve bugüne kadar birçok farklı sektörde ve yatırımda ayı piyasasına tanıklık ettim. kripto para fiyatlarındaki düşüşlerin bugünlerde en yüksek seviyesine varması son derece endişe sebebi olsa da kripto paraların eninde sonunda düzelecek ve yükselişe geçecek olduğunu söyleyebilirim. Bitcoin fiyatının ayı piyasası sona erdikten hemen sonra bahar havasına geçecek olduğunu söyleyebilir ve yükselişe geçecek olduğunu açıklayabilirim. YATIRIMCILARIN BU DÖNEMDE BİRAZ FAZLA RAHATLAMASI GEREKİYOR VE ENDİŞELERE KAPILARAK HAREKET ETMEK YERİNE SAKİNLEŞEREK BEKLEMELERİNİ ÖNERİYORUM.

ˆJohn McAfeeˆ

Bitcoin düşüşlerinden dolayı koin sahipleri ne zaman yükselecek olduğunu düşünmeye ve sakinleşemeyecek kadar panik yaşamaya başladı. Koin sahipleri zararlarının binlerce dolar olabildiğini ve piyasadaki düşüşlerin daha büyük oranlarda problemlere sebep olduğunu belirterek, ne zaman yükseliş görmeye başlar ve zararlarını giderebilecek seviyeye yükseliş olur ise sakinleşebilecek olduklarını belirtiyorlar.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ayı piyasası sona mı erdi?

John McAfee, piyasadaki koin sahiplerinin zararına satışlar yapmasına değinerek sakin olmalarını önerirken, sakin olmamaları durumunda kaybeden tarafın kendileri olacağını belirterek, kayıp yaşayarak satış yapmanın doğru bir yol olmadığını belirtti. Bitcoin alıp zararına satış yapanların yatırım ruhuna aykırı olarak hareket etmesi piyasada tepki çekerken, bu konuya tepki gösteren bazı koin sahiplerinin bile aynı adımları atmayı düşünmeye başlaması ve harekete geçmesi düşüşlerin ürkütücü seviyede olduğunu gösterdi.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu