Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

John McAfee Libra’yı gizli olmadığı için desteklemiyor!

Kripto paralar ile ilgili absürt yorumları ile tanınan ve kripto para sektöründe her bir yatırımcının tepkisini çekmeyi başaran 2-3 isimden birisi olan John McAfee bugün yine Twitter’dan bir basın açıklaması yaptı. Bitcoin ve diğer gizlilik odaklı kripto para yatırımlarının son derece önemli olduğunu ve Libra gibi gizlilik odaklı olmayan kripto para birimlerindense Bitcoin ve diğer gizlilik odaklı olan yüzlerce kripto paranın çok daha iyi olduğunu belirtiyor.

Kendisini ‘liberal’ olarak tanımlayan John McAfee, ABD hükümetine ve ABD kurumlarına yönelik yaptığı absürt açıklamalarından hemen sonra ciddi bazı sorunlar yaşadı ve yasal olarak vergi ödemesi yapmadığı için hakkında yakalama kararı çıkartıldı. Bu yakalama kararının hemen arkasından John McAfee, kadın kılığında bir kamyonla ABD’den kaçmış ve bunu Twitter’dan kendi hesabından kaçtığını paylaşmıştı.

Neden Libra yerine gizlilik odaklı kripto para birimlerine destek verdiği hakkında olağanüstü açıklamalar yapmayan John McAfee, kısa süre önce de buna benzer bir takım yeni bazı açıklamalarda bulunmuş ve tepki çekmişti.

Libra, kripto para olarak yatırım ve ödeme aracı değil, sadece ödeme aracı olarak dünyanın en büyük şirketlerinin de desteği ile birlikte aktif olarak herkes tarafından kullanılabilecek. Kripto para birimlerinin giderek geliştiği sektörde, Libra gibi birçok alternatif olması aslında gelecekte kripto para birimlerinin gelişiminde büyük bir rol oynayabilir. McAfee ve diğer isimlerin bu açıklamaları Libra’nın başarısını engelleyebileceğe benzemiyor.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu