John McAfee: Yakında Bitcoin kredi kartı!

1 Dakikada Okunabilir


John McAfee adından söz ettirmeyi sürgünde de başardı.

Kripto paralar konusunda adından sık söz ettiren John McAfee, kripto para piyasasında adı bilinen ancak açıklamaları ile tepki çeken bir isim.

Genel olarak ABD yetkilileri, özellikle IRS ile 2010 yılına geri gönderilen milyonlarca dolarlık ödenmemiş gelirleri hakkında onunla konuşmak istediği bildirildiği için, popülerliği olmamasına rağmen, John McAfee ile ilgili olarak bir yasal süreçten geçtikleri biliniyor. Kripto para piyasasında adından sık söz ettiren bu isim, yakın zamanda reklam çalışmaları ile adından söz ettirebiliyor.

Vısa Bitcoin kredi kartı

ABD başkanı olması durumunda yakında Visa Bitcoin kredi kartı çıkartacak olduğunu iddia eden John McAfee, bunun kendisi tarafından 2020 ABD Başkanlık seçimlerinden sonra seçimi kazanması durumunda bu hamleyi yapacak olduğunu iddia ediyor.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
363
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
363
Şaşkın
Lol Lol
80
Lol
Harika Harika
363
Harika
Korkunç Korkunç
322
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!