Blockchain HaberleriKripto Para Haberleri

Joseph Lubin: Blockchain daha zor gelişecek!

Ethereum’un kurucularından Joseph Lubin, Blockchain teknolojisi ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında zincir teknolojisinin internetten daha zor ve geç gelişecek olduğunu açıkladı. İnternetin gelişiminden daha zor gelişecek olduğunu iddia ettiği zincir teknolojisi konusunda pek fazla detay vermekten kaçınan Ethereum’un kurucularından Joseph Lubin, bu teknolojinin son derece bir takım zorluklarının olabilecek olduğunu ve internete oranla bundan dolayı daha zor gelişecek olduğunu ifade etti.

Blockchain teknolojisi dünyada henüz daha bir noktaya gelemediğinden dolayı sürekli olarak ne durumda olduğu ve nasıl imkanlar sunacak olduğu konusunda merak uyandırıyor. Gerek kripto paraların gelişimi, gerek ise Blockchain teknolojisinin gelişimi konusunda yeterince iyi sonuçlar alınamamasına rağmen gelecek yıllarda daha çok insanın bu sektöre ilgi duyacak olması sayesinde durumun çok daha iyi bir yere gelmesine yönelik tahminler ortaya atılıyor.

Blockchain zor bir teknoloji

Hakkında ne olduğu ve ne bittiği henüz hiçbir kimse tarafından bilinmeyen zincir teknolojisi dünyada her ülkenin ayrı ayrı üzerinde yavaş yavaş çalışmalar başlattığı ve bir takım hata ve sorunlarının bulunduğu bir teknoloji. CPU kullanımı ve bununla birlikte işlem başı maliyetleri dolayısı ile Blockchain teknolojisinin gelecekte nasıl ve hangi alanlarda kullanılabilecek olduğunun belirlenmesi mümkün iken, yasal olarak şirketlerin açılmasına izin verilmesi ve zincir teknolojisinin araştırılmasının önünde engeller olmaması sayesinde bu teknolojinin daha kısa bir süreçte çok daha fazla hakkında bilgi edinmek mümkün olacak.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu