Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Josh Rager: Bitcoin fiyatı 13.000 dolara yükseldikten sonra rekora koşacak

Kripto para analisti Josh Rager, kripto para birimi Bitcoin ile ilgili yaptığı açıklamada yakın zamanda kripto para birimlerinin daha fazla değer kazanabileceğini, bu dönemin ise bir ayı tuzağı dönemi olduğunu açıkladı. Ayı piyasası destekçilerinin düşüş olması ve tekrar ayı piyasasına giriş için çalıştığını iddia eden Josh Rager, Bitcoin fiyatının 10.000 doları geçmesi ile gelecek hafta 12 bin dolar ila 13 bin doları görmesinin çok mümkün olduğunu, bu seviyeyi görmesi sonrasında ise Bitcoin rekorunun kırılmasına yönelik bir yükseliş yaşanacak olduğunu iddia etti.

Kripto para yatırımcılarının ayı piyasası tuzağına düşmemesi gerektiğini hatırlatan Josh Rager, kripto para birimlerinin giderek yükselen fiyatına karşılık olarak bu dönemde düşüşlerin olmasının normal olduğunu, gelecek hafta ile birlikte daha büyük yükselişlerin görülebilecek olduğunu belirtti.

11.600 dolar seviyesinde bulunan Bitcoin, Josh Rager’e göre 12.000 doları, ardından 13.000 doları görecek ve gelecek haftadan itibaren 20 bin dolar rekoruna doğru koşacak. Rager, kripto para biriminin ne zaman rekor kıracak olduğunu açıklamıyor ancak 2019 yılı içerisinde rekor kıracak olduğunu doğruluyor.

Bitcoin ile ilgili bu yıl sonuna kadar rekor kırması beklentisi var olsa bile yatırımcılar henüz yıl sonuna kadar hangi tarihte rekor elde edilecek olduğunu bilemiyor. Yatırımcıların bu konuda beklentisi 2019 yılı son ayı olan Aralık ayının başı veya ortasına doğru 20 bin dolar rekorunun kırılmasından yana ve rekor beklentileri sürekli artış eğiliminde.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu