Bitcoin Haberleri

JPMorgan’dan Bitcoin Açıklaması: Büyük Bir Düşüş Öngörüyoruz

JPMorgan Chase & Co.'ya göre, Haziran ve Temmuz arasında büyük bir Bitcoin satışı muhtemelen dünyanın en iyi kripto para birimi üzerinde yeni bir baskı kaynağı olacak.

Nikolaos Panigirtzoglou liderliğindeki JPMorgan stratejistleri , geçen ayki satıştan kaynaklanan zayıf akışlar ve fiyat dinamikleri Bitcoin’in son düşüşlerini hızlandırırken, altı aylık bir kilitlenme süresinin sona ermesi üzerine Grayscale Bitcoin Trust’taki olası hisse satışları ek bir rüzgar olabilir. Çarşamba notu.

Bitcoin, enerji kullanımıyla ilgili sürekli endişelendiriyor ve Çin’in dijital para birimi üzerindeki  genişletilmiş baskısı nedeniyle Salı günü 30.000 dolarlık kilit seviyesinin altına kısa bir süreliğine düşerek son günlerde baskı altında kaldı. Perşembe günü Hong Kong saatiyle 13:27’de %1.1 düşüşle 32.709$’dan Nisan ortasındaki 65.000$’a yakın rekor seviyeden yaklaşık %50 düştü.

JPMorgan’ın stratejistleri, “Bu haftaki düzeltmeye rağmen, daha genel olarak Bitcoin ve kripto pazarları için olumsuz bakış açımızı terk etmekte isteksiziz” dedi. “Biraz iyileşmeye rağmen, sinyallerimiz genel olarak düşüş eğiliminde.”

Jeffrey Gundlach, Bitcoin için anahtar yuvarlak sayı seviyesini işaretledi

Ayrı bir gelişmede, DoubleLine Capital LP CEO’su Jeffrey Gundlach Perşembe günü Twitter’da yaptığı açıklamada, Bitcoin’in detaylandırmadan 30.000 doların altına düşmesinin “büyük bir olay” olduğunu söyledi . Bu seviyede kalma yeteneğinin, bazıları tarafından kripto para biriminin gelecekteki eğilimlerinin anahtarı olduğu düşünülüyor.

JPMorgan’ın stratejistleri, Bitcoin’in altın ile oynaklığının karşılaştırılmasına dayanan adil değerinin orta vadede 23.000 ila 35.000 ABD Doları aralığında görüldüğünü yazdı. “Uzun vadeli momentumun teslimiyet sinyali vermesinden önce fiyat düşüşlerinin 25.000 $ seviyesine gelmesi gerekecek” dediler.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin Neye Göre Düşer?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu