Anasayfa Altcoin JPMorgan'dan Çarpıcı Açıklama: Bu Altcoin, Bitcoin'i Sollayabilir!

JPMorgan'dan Çarpıcı Açıklama: Bu Altcoin, Bitcoin'i Sollayabilir!

Altcoin

JPMorgan, Ethereum'un 2024 yılında Bitcoin'den daha iyi bir performans göstereceğini tahmin ediyor.

JPMorgan'dan Çarpıcı Açıklama: Bu Altcoin, Bitcoin'i Sollayabilir!
Hızlı İçerik

JPMorgan, Ethereum'un 2024 yılında Bitcoin'den ve diğer kripto para birimlerinden daha iyi performans göstermesini bekliyor ancak banka, önümüzdeki yıl kripto piyasaları konusunda genel olarak "temkinli" olmaya devam ediyor.

Nikolaos Panigirtzoglou liderliğindeki JPMorgan analistleri, Çarşamba günü bir notta, şu ifadeleri kullandı:

Gelecek yıl Ethereum'un kendini yeniden ortaya koyacağına ve kripto ekosisteminde piyasa payını yeniden ele geçireceğine inanıyoruz.

Ana katalizör, 2024'ün ilk yarısında gerçekleşmesi beklenen EIP-4844 yükseltmesi veya Protodanksharding'dir.

Bu yükseltmenin muhtemelen Ethereum ağ aktivitesini iyileştirmeye yönelik daha büyük bir adım olacağına ve böylece Ethereum'un daha iyi performans göstermesine yardımcı olacağına inanıyoruz.

JPMorgan'dan Çarpıcı Açıklama: Bu Altcoin, Bitcoin'i Sollayabilir!

Protodanksharding Nedir?

Protodanksharding, Ethereum için daha verimli bir sharding biçimi olan Danksharding'in tam olarak uygulanmasına yönelik bir ilk adımdır. Başlangıçta planlanan sharding tekniğinin aksine Danksharding, Ethereum'u birden fazla shard zincirine bölmenin karmaşık sürecinden kaçınır.

Bunun yerine bloklara eklenen, bloklardan daha fazla veri tutabilen ancak kalıcı olarak depolanmayan veya Ethereum sanal makinesi tarafından erişilemeyen geçici veri paketleri olan veri blob'larını sunar.

JPMorgan analistleri, yükseltmenin özellikle Arbitrum ve Optimism gibi Layer-2 ağları için faydalı olduğunu çünkü ağ verimini artırmak ve Ethereum'daki Layer-2 ağları için işlem ücretlerini azaltmak için ek bir geçici veri alanı sağladığını yinelediler. Temel olarak veri blob'ları, Ethereum blok boyutunu değiştirmeden Layer-2 ağlarının verimliliğini artırır.

JPMorgan'dan Çarpıcı Açıklama: Bu Altcoin, Bitcoin'i Sollayabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar