Anasayfa Altcoin Justin Sun Duyurdu! Entegrasyon için Bu Altcoin Projesini Seçti

Justin Sun Duyurdu! Entegrasyon için Bu Altcoin Projesini Seçti

Altcoin

Tron kurucusu Justin Sun, Tron cüzdanını Solana blockchain'ine entegre etme planlarını duyurdu.

Justin Sun Duyurdu! Entegrasyon için Bu Altcoin Projesini Seçti

Solana (SOL) fiyatının 1 Aralık 2023'ten bu yana yüzde 61 oranında artması bağlamında Tron kurucusu Justin Sun, Solana blockchain'indeki likiditeyi daha da artırabilecek bir duyuru yaptı. SOL fiyatındaki son artış, Solana'nın piyasa değeri bakımından kısa süreliğine BNB'nin yerini aldığı anlamına geliyordu.

Tron Cüzdanını Solana'ya Entegre Etme Planları

Justin Sun Duyurdu! Entegrasyon için Bu Altcoin Projesini Seçti

22 Aralık 2023 Cuma günü Sun, Tron cüzdanını Solana blockchain'ine entegre etme planlarının olduğunu duyurdu. Tronlink web sitesine göre, cüzdanın dünya çapında 10.000.000'den fazla kullanıcısı var ve 100.000'den fazla tokenı destekliyor. Sun, Solana kurucu ortağı Raj Gokal ve Solana Labs kurucu ortağı Anatoly Yakovenko'yu X platformunda etiketleyerek şu ifadeleri kullandı:

Tron Wallet, Solana blockchain'ine entegrasyonu araştırıyor. Bu potansiyel iş birliğine ilişkin düşünceleriniz neler?

Bu, Sun'ı kripto para borsası HTX (eski adıyla Huobi Global) ile ilişkilendiren raporların ardından geldi. Sun'ın, çoğunluk hissedarı Leon Li'nin hisse satışının ardından 2022'de kripto para borsasını yaklaşık 1 milyar dolara satın aldığı bildirildi. Fakat Tron kurucusu, daha sonra HTX'te herhangi bir hissesi olmadığını dile getirdi. Tron kurucusu, şu anda borsada küresel danışman olarak görev yapıyor.

SOL Fiyatı İvme Kazandı

İlginç bir şekilde Sun'ın duyurusu, Solana'nın kurumsal yatırımcılardan güçlü bir destek bulduğu bir dönemde geldi. Aynı zamanda kripto para piyasası, genel olarak ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu'nun ülkedeki ilk spot Bitcoin ETF'ini onaylaması ihtimali etrafında potansiyel bir boğa koşusu bekliyor. 

Yakın zamanda SOL fiyatı için Göreceli Güç Endeksi (RSI) göstergesinin devam eden fiyat artışını desteklediği ve altcoinin birkaç gün içinde 100 dolar seviyesine ulaşma yolunda ivme gösterdiği bildirilmişti.

Kaynak: CoinGape

Justin Sun Duyurdu! Entegrasyon için Bu Altcoin Projesini Seçti içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar