Justin Sun: Tron’un ETH ve EOS’tan daha fazla kullanıcısı olacak

1 Dakikada Okunabilir


Tron [TRX] CEO’su Justin Sun kripto para sektöründe sürekli olarak adından başarıyla söz ettiren bir isim oldu. Adından söz ettirirken, neredeyse hep iyi olarak söz ettirmeyi başaran çok nadir olan isimlerden birisi oldu.

Tron [TRX] CEO’su Justin Sun, yaklaşmakta olan Tron’un ‘zk-snarks’ adlı yeni gizlilik özelliklerinin lansmanından bahsetti. Sunumun ilk duyurusu sırasında Sun tweetledi:

Zk-SNARK’lar son derece önemlidir, çünkü herkesin Tron’u gizlilik koruması ile kullanmaya başlaması için yeni bir yol sağlamaktadırlar. Bu, sektördeki kripto kullananların çoğu için çok önemli bir konudur.

Bu özellik, Sun ve ekibinin bir başarısı olarak kayda geçecektir. Sun ayrıca, gizlilik ağının özelliklerinin yakında yayınlanacağını ve ardından Tron test ağında bir deneme olacağını ve ardından ana ağda bir lansman ile tanıtılacağını söyledi.

Veri bilimcilerimiz, ağdaki sayı değişiminin yüksek olduğunu ve BitTorrent’i kripto dünyasına tanıtmanın harika bir fikir olduğunu belirtti. Aylık kullanıcılar ve ağdaki günlük kullanıcılar da ciddi bir şekilde artış eğilimi gösteriyor ve ikinci çeyrekten sonra hem Ethereum hem de EOS’tan daha fazla insanın bizi tercih edeceğini düşünüyorum.

Tron yetkilisi, bütün eleştirileri dikkate almadığını ve Ethereum’un geliştiricilerinden Vitalik Buterin ile olan ilişkisinin oldukça samimi olduğunu kabul edecek kadar açıklamalarda bulundu. Rakipler arasındaki rekabet olsa bile Tron [TRX] CEO’su Justin Sun ve Vitalik Buterin arasında iyi ilişki var.


error: Kopyalama Engellendi!