Justin Sun ve Buffet arasında ”öğle yemeği” tartışması

1 Dakikada Okunabilir


Yatırımla ilgilenen herkes Warren Buffet’in adını bilir. 3 Haziran 2018 tarihli raporlara göre, Tron’un kurucusu Justin Sun, kısa süre önce yatırım uzmanı Warren Buffet’le bir hayırsever öğle yemeği için 4,5 milyon dolarlık bir teklif olduğunu resmen duyurdu

Dijital kripto para birimi hakkında bazı iddiaları olan ve çok olumlu konuşmayan bu isim hakkında bazı açıklamalar var.

Sun, kendi eline geçmiş olan fırsatı bazı yeni bilgileri öğretmek için kullanmak istediğini açıkladı.

Tüm zamanların en başarılı yatırımcılarından biri bile, bazen gelen bir dalgayı kaçırabilir…

Bu haber kripto topluluğundan karışık eleştiriler almadı değil. Sun’ın Twitter gönderisine ilişkin bazı yorumlar, gelirlerin bir hayır kurumuna gideceği gerçeğini takdir ederken, bazıları da bununla ilgili kesin kanıtlar sunmaları gerektiğini iddia etti. Bununla birlikte, bazı kullanıcılar, Buffet’i desteklediklerini ve Buffet’in kripto para piyasaları hakkında ortaya attığı ve atacak olduğu iddiaların sektör için öneminin büyük olduğunu açıkladı. Bitcoin konusunda Sun tarafından herhangi bir bilgi açıklanmadı.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
322
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
322
Şaşkın
Lol Lol
40
Lol
Harika Harika
322
Harika
Korkunç Korkunç
282
Korkunç
Soner Özcan
26 yaşındayım ve hala üniversite eğitimime devam ediyor. Geleceği değiştirmesini beklediğimiz kripto paralar hakkında hem kendimi, hem koinbox.net okuyucularını bilgilendirmek ve doğru haberler sunmak için editörlük yapıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!