Coin Rehberi

Juventus Fan Token (JUV) Geleceği 2021 – JUV Güvenilir mi?

Juventus Fan Token (JUV) Nedir?

Juventus Fan Token (JUV), İtalya’nın köklü futbol kulübü Juventus’un piyasaya sürdüğü taraftar tokenlarından biridir. Peki taraftar token ne demektir? Taraftar token, spor kulüplerinin çıkardığı kripto paralara verilen isimdir. Juventus kulübüne mali anlamda birçok katkı sağlayan Juventus Fan Token (JUV), taraftarlar ile kulüp arasında yeni bir köprü kuruyor. Socios isimli site üzerinden 28 Ocak 2020’de piyasaya sürülen Juventus Fan Token (JUV), spor dünyası ile gelecekte adından daha fazla söz ettirecek olan kripto teknolojisini buluşturuyor.

Kripto para dünyasının popülerliğini artırması ve dünyaca kabul görmesi, bu fırsatı kaçırmak istemeyen spor kulüplerinin de piyasaya girmesini sağladı. Halihazırda kripto para piyasalarıyla haşır neşir olan birçok yatırımcı da kulüplerin çıkardığı spor tokenlarını takip edip portföyüne eklemeye başladı. Atletico Madrid, Barcelona ve Manchester City gibi dünya çapında popüler kulüplerin yanı sıra Türkiye’den de Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor gibi kulüpler kendi kripto para birimlerini piyasaya sürdü.

Juventus Fan Token (JUV) Nasıl Alınır?

Juventus Fan Token (JUV) almak için Socios platformunu kullanmak isteyen kişiler, bir kripto para birimi olan Chiliz (CHZ) satın almak zorundadır. Sırasıyla Cüzdan ve Yükleme kısımlarını seçen kullanıcılar; sahip olduğu USDT, EURO, TRY, BTC ya da BNB gibi para birimlerini kullanarak CHZ satın alabiliyor. Ödemeye Devam Et seçeneğinin ardından Şimdi Satın Al ve Şimdi Öde kısımlarına tıklayan kullanıcıların, kart bilgilerini girmesi yeterlidir. Yeterli CHZ’yi satın aldıktan sonra Socios’ta bulunan kulübün sayfasına giden taraftarlar, istediği herhangi bir taraftar tokenını satın alabilir.

Borsaların ana sayfasında yer alan kripto al seçeneği üzerinden, ilgili borsada bulunan işlem çiftleriyle Juventus Fan Token (JUV) satın alınabilir. Binance, Upbit, Paribu ve Pionex borsalarından Juventus Fan Token (JUV) almak isteyen kişiler ise JUV/USDT, JUV/TRY, JUV/BUSD ya da JUV/BTC gibi işlem çiftlerinden birini seçmelidir. Fan Token satın almak isteyen kişiler, öncelikle bu borsalarda üyelik açmalı ve ardından “itibari para gönderme” seçeneğiyle borsalara para göndermelidir.

Juventus Fan Token (JUV) Nereden Alınır?

Kripto piyasalarında yatırım yapmak isteyen futbol tutkunları, Juventus Fan Token (JUV) nereden alınır? sorusunun cevabını arıyor. Futbol aşığı sporseverler için geliştirilen bir uygulama olan Socios üzerinden 28 Ocak 2020’de piyasaya giren Juventus Fan Token (JUV), daha sonra pek çok büyük borsada yerini aldı. Socios üzerinden ulaşılabilen Juventus Fan Token (JUV); Binance, Upbit, Paribu ve Pionex gibi kripto borsalarından satın alınabilmektedir.

Binance üzerinden Juventus Fan Token (JUV) almak isteyen kişilerin Binance hesabında USDT, BUSD ya da BTC para birimlerinden biri bulunmak zorundandır. Upbit ile Pionex borsası üzerinden Juventus FAN Token (JUV) satın alacak kişilerin USDT, Paribu üzerinden alacak kişilerin ise TRY (Türk Lirası) bulundurması gerekmektedir.

Binance’tan Juventus FAN Token (JUV) Almak

Binance’tan Juventus Fan Token (JUV) almak isteyen yatırımcılar, Ana Sayfa üzerinde yer alan Cüzdan-Spot Cüzdan sekmesini kullanarak kolay yoldan işlemini gerçekleştirebilir. Spot Cüzdan sayfasında yer alan arama kısmına JUV yazıp tıkladıktan sonra göreceğiniz Alım Satıma Git bölümünden istediğiniz miktarda Juventus Fan Token (JUV) satın alabilirsiniz.

Juventus Fan Token (JUV) Güvenilir mi?

Juventus Fan Token (JUV) güvenilir mi sorusunun yanıtına gelelim. “Juventus Fan Token (JUV) güvenilirdir.” diyebiliriz. Dünyanın en büyük spor kulüplerinden biri olan Juventus’un piyasaya sürdüğü bu token, aynı zamanda Socios ve Binance gibi dev platformlar tarafından destekleniyor.

Juventus Fan Token (JUV), ekonomik anlamda Juventus kulübüne birçok katkı sağlıyor. Kulübe “ek gelir” kazandıran Juventus Fan Token (JUV) sayesinde taraftarlar ile kulüp daha sıkı bir etkileşime giriyor. Kulübün alacağı bazı kararlarda söz sahibi olabilen Juventus Fan Token (JUV) yatırımcıları; idmanları yakından izleyebilme, maç biletlerine kolay ulaşma ve imzalı forma kazanabilme gibi avantajlar yakalıyor.

Juventus Fan Token (JUV) Kimin Parası?

Juventus Fan Token (JUV), Juventus kulübü ile Socios’un yaptığı iş birliği sonucu 28 Ocak 2020’de piyasaya sürüldü. Bu fan token sayesinde taraftarlar, Juventus kulübünün sunduğu birçok fırsattan yararlanabilmektedir. Bu fan token’ı satın alan kişiler, Juventus kulübünün sunduğu bazı ayrıcalıklara sahip olabilmektedir. Socios.com üzerinden piyasaya sunulan Juventus Fan Token (JUV) alan taraftarlar; takımla ilgili anketlere katılabilme, Juventus ürünlerinde indirim yakalama, kulübün gelecek planları hakkında bilgi sahibi olma ve rehberli turlara katılabilme gibi imkanlara erişebiliyor.

Juventus Fan Token (JUV) Kaç Adet Üretilecek?

Peki Juventus Fan Token (JUV) kaç adet üretilecek? Coinmarketcap ve Coingecko gibi platformlara bakıldığında kaç adet Juventus Fan Token (JUV) üretilecek sorusunun cevabının, “sınırsız” olduğunu görmekteyiz. Herhangi bir token’ın ne kadar üretileceğini öğrenmek isteyen kullanıcılar, bahsi geçen platformlara girdikten sonra ilgili token’ı seçerek maximum supply bölümüne bakabilir.

Bir coinin piyasada bulunan ve üretilmiş ancak piyasaya çıkmamış toplam miktarını görmek için ise “Total Supply” bölümüne bakmak gerekir. Şu anda kullanımda olan Juventus Fan Token (JUV) miktarının ise 20 milyon olduğunu görmekteyiz.

1 Juventus Fan Token (JUV) Ne Kadar? Kaç Dolar?

1 Juventus Fan Token (JUV), dolar civarında bulunmaktadır. Diğer borsalardaki küçük farklılıklar ve gün içinde yaşanacak değişikleri de göz önünde bulundurarak 30 Ağustos günü “1 Juventus Fan Token (JUV), yaklaşık olarak 11-12 dolar civarında işlem görecektir” diyebiliriz. Juventus Fan Token (JUV), 2021 yılının ilk gününde 11 dolardan işlem görmekteydi.

Juventus Fan Token (JUV), 21 Aralık 2020 tarihinde 37,83 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine (All Time High – ATH) ulaştı. Juventus Fan Token (JUV), öte yandan 16 Nisan 2020’de 0,6 dolar ile tüm zamanların en düşük seviyesini (All Time Low – ATL) görmüş oldu.

Juventus Fan Token (JUV) Coin Hangi Ülkenin?

Juventus Fan Token (JUV), tarihi başarılarla dolu İtalyan kulübü Juventus ile Socios platformunun işbirliğinde oluşturulmuştur. İtalya’nın bu köklü kulübü Juventus, futbolseverler için kurulan Socios.com ile ortaklık kurmuş ve 28 Ocak 2020’de Juventus Fan Token (JUV), piyasaya sürülmüştür.

Juventus Fan Token (JUV) En Yüksek Kaçı Gördü?

Taraftarlar ile kulübünün daha yakın ilişkiler içerisinde olması ve Juventus kulübünün mali anlamda fırsatlar yakalaması için piyasaya sürülen Juventus Fan Token (JUV), en yüksek hangi seviyeyi gördü? Juventus Fan Token (JUV), 21 Aralık 2020 tarihinde 37,83 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Juventus Fan Token (JUV) En Düşük Kaçı Gördü?

Peki 28 Ocak 2020’de piyasaya sürülen Juventus Fan Token (JUV) en düşük kaçı gördü? Yaklaşık bir buçuk yıldır piyasada olan Juventus Fan Token (JUV), en düşük seviyesini 16 Nisan 2020’de gördü. Juventus Fan Token (JUV), 16 Nisan 2020’de 0,6 dolardan işlem görerek tüm zamanların en düşük seviyesine indi.

Juventus Fan Token (JUV) Ne Kadar Yükselir?

Juventus Fan Token (JUV) ne kadar yükselir? sorusuna doğru cevabı vermek için piyasanın gelecekteki durumu, Juventus’un kripto piyasasındaki kararlılığı ve fan tokenların genel gidişatı gibi etmenleri göz önünde bulundurmalıyız. Takımla ilgili olumlu haberlerin de token fiyatında artış ya da düşüşlere neden olabileceği biliniyor.

2021 yılının ilk zamanlarında başlayan boğa dönemiyle birlikte genel bir yükseliş havası hâkim oldu. Mayıs ayının ortalarında başlayan ve Bitcoin ile birlikte birçok coin’de meydana gelen dramatik düşüşlerin görüldüğü düzeltme döneminin de ağustos ayına kadar sürdüğünü söyleyebiliriz. Ağustos ayında başlayan yükselişin bu yılın sonlarına kadar süreceğini öngören birçok kripto fenomeni, 2021 sonuna kadar fan tokenların ciddi bir yükseliş evresine girebileceğini ifade ediyor.

Juventus Fan Token (JUV) Fiyat Tahmini 2021

Peki Juventus Fan Token (JUV), 2021 yılında değerini ne kadar artıracak? Juventus Fan Token (JUV) için 2021 yılında fiyat tahmini yapmak her ne kadar zor olsa da bazı parametreleri göz önünde bulundurarak beklentinin ne yönde olduğunu aktarabiliriz. Juventus gibi İtalya Ligi Seria A’nın en çok şampiyon olan kulübünü arkasına alan Juventus Fan Token’ın (JUV), yılın kalan kısmında şimdiye kadarki en yüksek zirvesi olan 37,83 dolar seviyesini aşabileceğini söyleyebiliriz.

1 Juventus Fan Token (JUV) Kaç TL?

Konuya dair birçok soruyu açıklık getirdikten sonra 1 Juventus Fan Token (JUV) Kaç TL sorusuna da yanıt vermek gerekir. 1 Juventus Fan Token (JUV), TL’den işlem görmektedir. JUV/TRY işlem çiftiyle Juventus Fan Token (JUV) almak isteyen kişiler, Paribu borsasında üyelik açarak bu satın almayı gerçekleştirebilir.

Son Dakika Güncel Juventus Fan Token (JUV) Haberleri

Ronaldo transferi, JUV Fan Token fiyatını dalgalandırdı!

Dünyaca ünlü Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo’nun Juventus’tan ayrılması sonrası Juventus Fan Token (JUV) fiyatı düştü. Transfer söylentileri, Manchester City FAN Token (CITY) fiyatında da dalgalanmaya sebep oldu.

Cristiano Ronaldo‘nun Juventus macerası sona erdi, yıldız futbolcu yeniden eski takımı olan Manchester United ile anlaşma sağladı. Ronaldo’nun takımdan ayrılmasıyla birlikte Juventus Fan Token (JUV) fiyatı, 13 dolardan 11 dolar civarına düştü. Ronaldo’nun Manchester City ile anlaşacağına dair çıkan haberler sonrası ise , Manchester City Fan Token (CITY) uçuşa geçti. Haber sonrası 36 dolara yükselen CITY Fan Token, Ronaldo’nun Manchester United ile anlaşması üzerine hızlı şekilde 23 dolara düştü. Haberler karşısında hızlı reaksiyon gösteremeyen CITY Fan Token yatırımcıları ciddi zararlarla karşı karşıya kaldı.

İtalyan Yazar Dotta: JUV Fan Token ve spekülasyonlar!

İtalya’da yayın yapan Puntoinformatico adlı haber sitesinin yazarı Giacomo Dotta, Ronaldo transferiyle ilgili söylentilerin, Juventus Fan Token (JUV) ve Manchester City Fan Token (CITY) fiyatına etkileri üzerine bir yazı kaleme aldı.

Yazısında futbol dünyasında bilinçli olarak ortaya atılan söylentilerin bazı yatırımcıları zengin ettiğini kaydeden Dotta, FAN Token piyasasındaki dalgalanmadan bahsetti. Giacomo Dotta, bazı çevrelerin bilinçli olarak “Ronaldo, Manchester City ile anlaştı.” şeklinde doğrulanmamış haberler ortaya attığını belirtti. Bu söylenti ile birçok zengin yatırımcının Manchester City Fan Token (CITY) üzerinden ciddi gelirler kazandığını aktaran Dotta, hiçbir şeyden haberi olmayan küçük yatırımcının payına düşenin ise “sadece zarar” olduğunu ifade etti.

Cristiano Ronaldo’nun Manchester City değil, Manchester United ile anlaştığının duyurulması üzerine Manchester City FAN Token (CITY), 36 dolardan 23 dolara inmişti.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 110 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün