Bitcoin Haberleri

Kâhin Analist Açıkladı! Bitcoin Boğa Koşusu Bitti mi?

Kripto para sektöründe başarılı analizleri ile bilinen kâhin analist Willy Woo bugün Bitcoin boğa koşusunun sonunun geldiği iddialarına cevap verdi. Willy Woo’ya göre Bitcoin’de çılgın zirve henüz ulaşılmadı ve görünümlerde temeller değişmedi.

Bitcoin Boğa Koşusu Bitti mi?

Kâhin analist Willy Woo; Bitcoin (BTC) halen mevcut boğa piyasasının yarısında ve bu haftaki fiyat düşüşü hodler’lar için büyük bir kazanç oldu.

Popüler analist, son piyasa güncellemesinde Bitcoin’in ayı olmak dışında her şey olduğunu söyledi.

bitcoin boğa

Kâhin Analist Willy Woo: Bitcoin Tepe Yapmadı

Bitcoin bu çarşamba günü 30.000 dolara düştükten sonra güçlü bir şekilde toparlandı ve tarihindeki en keskin toparlanmanın ardından kazançlarını korudu.

Willy Woo:

Boğa piyasasında mıyız? NVT oranı gibi uzun menzilli makro göstergeler çok sağlıklı ve değişmeden devam ediyorlar. Öyleyse evet, Bitcoin boğa piyasasının sona erdiği bir düşüş değildir, fiyat temellerinin üstünde değil aşağı olduğunu gösteriyor. Hâlâ yarı yoldayız.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bloomberg Intelligence: Bitcoin boğası koşmaya hazırlanıyor!

NVT veya ağ değerinin işlem oranı, hodler’lar arasında kârlılığı belirlemeyi amaçlayan popüler bir ölçümdür. Bitcoin’in son düşüşten önce bile NVT değeri 42.000 dolar civarında fiyat seviyelerinde bir satın alma sinyali veriyordu.

Willy Woo’nun Bitcoin’in organik bir değerlemesi olarak adlandırdığı NVT fiyatı hala 55.000 dolar seviyesinde bulunuyor ve bu 60.000 dolarlık stok akışına dayalı tahminlerle birlikte Bitcoin’in önemli ölçüde gerçek değerinin altında olduğunu gösteriyor.

Son günlerdeki düşüşlerde kaldıraçlı tüccarların büyük bir darbe alması ve Elon Musk’ın olumsuz yorumlarda bulunmasının etkileri azaldığından Bitcoin artık kaybettiği zemini geri kazanmak için toparlanıyor. Aslında, son düşüş Bitcoin’in ihtiyaç duyduğu şey olabilir.

Kâhin Analist Açıkladı! Bitcoin Boğa Koşusu Bitti mi? –

Willy Woo; “Yeni balinaları Bitcoin’i terk etti, perakende dipten bir parça satın aldı, Bitcoin’ler daha fazla dağıtılıyor, bunu bir kazanç olarak alacağım.

Özellikle 30.000 dolara keskin düşüş, Bitcoin fonlama oranlarının negatife dönerek düşük seviyeleri kaydetmesine neden oldu ve bu da büyük bir short squeez’e neden olabilir Messari analisti Mira Christanto en son Bitcoin fonlama oranı verileri hakkında; “Bu, Bitcoin’i 100.000 dolara çıkarabilir. Fonlama oranları büyük ölçüde sıfırlandı. Bu kaçıştan önceki sarsıntıdır.” dedi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar?

İlgili İçerik: Bitcoin Nasıl Alınır?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu