Altcoin Haberleri

Kâhin analist açıkladı: Cardano (ADA) 1 dolara yükselebilir

Başarılı analist Aayush Jindal bugün Cardano (ADA) fiyat tahminini duyurdu. Analiste göre son günlerde 0.70 dolar ve 0.80 doların üzerinde keskin bir ralli yapan ADA kısa vadede 1 dolara yükselebilir. Aayush Jindal, ADA fiyatının şu anda 0.85 dolar ve 100 SMA’nın üzerinde olduğunu ve büyük ihtimalle 0.95 dolar ve 0.98 dolara doğru bir yükseliş olacağını iddia etti.

Kâhin analist açıkladı: Cardano (ADA) 1 dolara yükselebilir - Koinbox.Net
https://www.tradingview.com/symbols/ADAUSD/

Cardano (ADA) rallisi durdurulamıyor

Aayush Jindal:

Geçtiğimiz birkaç gün içinde Cardano (ADA) 0.50 doların üzerinde kapanmış yaptıktan sonra keskin bir ralli yaptı. ADA fiyatı bu rallide 0.65 dolar ve 0.72 dolar gibi ana direnç seviyelerinin üzerine çıktı. Hatta bu yükselişte Cardano, Bitcoin’den daha iyi performans sergiledi.

Cardano (ADA) boğaları fiyatın 0.80 doların üzerine çıkmasından sonra güç kazandı ve böylece Cardano fiyatını ve yıllık olarak en yüksek seviye olan 0.9518 dolara çıkarttı. Cardano (ADA) şu anda 0.85 dolar ve 100 SMA’nın üzerinde işlem görüyor. ADA’nın aşağı yönde ilk desteği 0.85 dolarda bulunuyor.

4 saatlik Cardano grafiklerinde 0.8250 dolarlık desteğin yakınında boğa trendi çizisi var. Cardano bu seviyelerden destek bularak yukarı yöndeki ilk direnci 0.95 doları kırabilir. Şu anda ana direnç 1 dolardadır. ADA fiyatı başarılı bir şekilde 0.95 dolar ve 1 doların üzerine çıkarsa fiyat yükselişine devam edecektir. Böyle bir yükselişte ADA 1.20 doları bile test edebilir.

Cardano (ADA) güncel olarak dolardan ve Türk lirasından işlem görüyor.

Cardano Nedir?
Kâhin analist açıkladı: Cardano (ADA) 1 dolara yükselebilir - Koinbox.net

Cardano (ADA) Düşer mi?

Aayush Jindal:

Cardano 0.95 dolar ve 1 dolarlık direnç seviyelerini üzerine çıkamazsa aşağı yönde düzeltme yapabilir. Aşağı yönde ilk destek 0.85 dolardadır. Ana destek şu anda 0.82 dolar ve trend çizgisi bölgesinin yanında oluşuyor. Trend çizgisi desteğinin altına bir kırılma olursa ADA fiyatı 0.72 dolarlık desteğine geri çekilebilir. Satış baskısı artarsa ADA 0.65 dolara kadar gerileyebilir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu