Bitcoin Haberleri

Kâhin analist Bitcoin fiyatının ne yöne gideceğini açıkladı!

ABONE OL:

Yatırım şirketi Guggenheim Partners’ın Yönetici Ortağı ve Küresel Baş Yatırım Sorumlusu Scott Minerd, uzun vadede Bitcoin’in potansiyel fiyatına ilişkin tahminlerini yeniledi. Çarşamba günü CNN’e verdiği bir röportajda kâhin analist Scott Minerd, kesinlikle Bitcoin’in geri çekilme yapabileceğini fiyatın 20.000 – 30.000 dolar arasında düşebileceğini söyledi.

Yine de Scott Minerd, bu durumun nasıl değerlendirebileceğini de açıkladı. Başarılı analist ve yönetici böyle bir düşüşün uzun vadeli yatırımcılar için mükemmel bir giriş noktası olacağını belirtti.

Scott Minerd’ın kısa vadeli Bitcoin tahmini:

Parabolik piyasa eğilimine vurgu yapan Scott Minerd, ABD ekonomisinde de yükseliş olabileceğini dile getirdi ve bu durumun bir lokomotif görevi görebileceğini ve gelişmekte olan Avrupa piyasaları da dahil olmak üzere tüm dünyanın maruz kaldığı potansiyel riskten kurtularak yükselişe geçebileceğini öne sürdü.

Spekülatif aktiviteler olunca insanların karşısına okyanus kadar fırsat çıkar, yine de Scott Minerd’ın daha önceki tahminlerinin çoğu zaman doğru çıkmıştır. Varlıklarından makul miktarda getiri elde ettikten sonra analist,

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin fiyatı 11.000 dolara çıkabilir

İnsanların gemilerini masadan kaldırması ve yılın ilerleyen zamanlarında başka bir giriş noktasından tekrar girmesi gerekiyor.

Bitcoin, 10.000 dolardan bugün olduğu yere yükselişinde oldukça parabolik oldu. Bununla birlikte, bazıları böyle bir boğa piyasasının sürdürülebilir olmadığını ve bu nedenle Bitcoin’in kendi uzun vadeli trendinin biraz önüne geçtiğine inanıyor.

Wall Street’teki Archegos kaosunun ardından Minerd, bu tür durumların kendilerini tekrar etme ihtimalinin yüksek olduğu söylemişti.

Piyasa, riski sistemden düzelten ve temizleyene kadar büyük kayıplar vermeye devam etme eğilimindedir.

Geçmişte analist, Bitcoin piyasasının yeni yeni oluşma aşamasında olduğunu ve kurumsal parayı haklı çıkarmak için yeterince büyük olmadığını iddia etmişti. Ancak, BTC’nin piyasa değeri artamaya başladıkça ve fiyat yüksek seviyelere gelince Scott Minerd bu görüşlerini kısa sürede gelişti.

Scott Minerd’ın uzun vadeli Bitcoin tahmini:

Scott Minerd, Göreceli değer ve kıtlık faktörlerini göz önünde bulundurarak, Bitcoin fiyatının önümüzdeki 10-20 yıl içinde 600.000 dolara kadar yükselebileceğini söylüyor.

Birkaç ay önce Scott Minerd:

Bitcoin birçok kez yüksek seviyelerinden %50’nin üzerinde gerileme yaşadı, bu yüzden böyle bir düşüş bir kez daha olursa şaşırmam.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu