Anasayfa Analiz Kâhin Analist Uyardı: XRP Kısa Vadede Buraya Kadar Düşecek!

Kâhin Analist Uyardı: XRP Kısa Vadede Buraya Kadar Düşecek!

Analiz

Popüler bir kripto para analisti olan Egrag, XRP fiyatı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...

Kâhin Analist Uyardı: XRP Kısa Vadede Buraya Kadar Düşecek!

XRP, geçen ay 0,36$'lık düşük bir seviyeden yılın en yüksek seviyesi olan 0,57$'a yükseldi. XRP, Mart ayında yaklaşık %60 artış göstererek yatırımcılara kısa sürede muhteşem kârlar sağladı. Bununla birlikte, kripto para birimi Nisan ayında fiyatını geri çekmeye başladı ve Mart ayında elde ettiği kazançların çoğunu kaybetti. XRP şu anda 0,45 dolar civarında seyrediyor ve son 24 saatte yaklaşık %1 oranında düştü.

Kâhin Analist Uyardı: XRP Kısa Vadede Buraya Kadar Düşecek!

Ayılar, satışlar ve kâr rezervasyonları nedeniyle fiyatını aşağı çektiği için boğalar 1 dolar hedefine ulaşamıyor. Bir kripto para birimi analisti, XRP önümüzdeki aylarda daha da kayarak 0,10 dolara düşebileceğini tahmin etti. Tahmini dikkate alan anonim kripto analisti Egrag, XRP 0,10 dolara düşme olasılığını değerlendirdi.

Peki bu gerçekten muhtemel bir senaryo olabilir mi? Gelin şimdi buna hep birlikte bir bakalım.

XRP 0.10 Dolara Düşebilir Mi?

Kâhin Analist Uyardı: XRP Kısa Vadede Buraya Kadar Düşecek!

Egrag'a göre, XRP şu anki 0,45 dolarlık fiyatından 0,10 dolara düşme şansı daha az. %76 düşen kripto para biriminin temel teknik göstergeler veya Fibonacci hedefleri tarafından desteklenmediğini de sözlerine ekledi.

“ XRP 0.10c'ye gitmesinin açık ve bir şekilde kaçınılmaz olduğu fikrini keşfetmek istiyorum. Söyleyebileceğim tek şey, XRP hala büyük Fib hedeflerine ve önemli temel teknik göstergeler ve analitik araçlara saygı duyduğu. Bununla birlikte, 0.10c'ye geri dönmek, herhangi bir kilit nokta veya herhangi bir Fib hedefi veya 0.10c aralığını yeniden test etmemiz gerektiği gibi kendi görüşümüzü belirtmek dışında herhangi bir gösterge ile doğrudan ilişkili değildir."

Egrag, XRP'nin yalnızca herhangi bir düzenleyici işlemle ilgili kötü haberlerin merkez sahneye çıkması durumunda 0,10 dolara düşebileceğini tahmin etti. O zamana kadar, mevcut fiyatından %76 düşen kripto para biriminin son derece düşük olduğunu tahmin etti.

Basın zamanında, XRP yaklaşık 0,45 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, popüer kripto para Ocak 2018'de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,40 dolardan da %86,47 oranında düşmeye engel olamadı.

Kâhin Analist Uyardı: XRP Kısa Vadede Buraya Kadar Düşecek! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan