Kelly: Bitcoin yatırımı yapın

1 Dakikada Okunabilir


Bitcoin’in [BTC] 2019 yılının başında düşüş yaşadı. Kripto para birimlerinin değerinde büyük oranda düşüşler yaşandı ve kripto paraların fiyatındaki bu düşüşler yakın zamanda tekrar yükseliş ile ters hareket göstermeye başladı.

Brian Kelly ise kripto paraların değerinin yükselişe geçtiğini ve insanların bu dönemde herhangi bir altcoin veya Bitcoin’e yatırım yapmalarında sakınca olmadığını açıkladı. Bitcoin piyasa fiyatının normal olduğunu ve piyasa fiyatında herhangi bir düşüş bekleyenlerin yatırım yapması için en uygun zaman olduğu açıklamasında bulundu.

Yatırımcılar bir sonraki fiyatın ne olacağını ve kripto para birimlerinin değerinin yükselip yükselmeyecek olduğunu merak ediyor. Yatırımcılar fiyatların yükselmesini istiyorlar ancak düşüş bekliyorlar. Bu dönemde kripto para yatırımı yapılabilir. Fiyatların çok normal olduğunu söyleyebilirim.

Kelly ayrıca, piyasanın genel yelpazesinde Bitcoin arzının azaldığı piyasanın arz kesintisine nasıl girdiğini anlattı. Ona göre, genel olarak bir yıl yükselişe geçen bir fiyat artışı ve sonraki piyasada yaşananlar son derece etkili. Brian Kelly’e göre kripto paraların değeri artacak ve yatırımcılar bu konuda ne kadar erken yatırımlarını yaparsa o kadar şanslılar.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
80
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
80
Şaşkın
Lol Lol
201
Lol
Harika Harika
80
Harika
Korkunç Korkunç
40
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!