Anasayfa Analiz Kemerlerinizi Bağlayın: Bu Altcoin Efsanevi Bir Ralli İçin Hazır!

Kemerlerinizi Bağlayın: Bu Altcoin Efsanevi Bir Ralli İçin Hazır!

Analiz

Yaklaşan Shibarium lansmanı ile yeniden dikkatleri üstüne çeken SHIB, güçlü bir ralliye hazırlanıyor gibi görünüyor. Peki Shiba Inu için en kritik seviyeler neler?

Kemerlerinizi Bağlayın: Bu Altcoin Efsanevi Bir Ralli İçin Hazır!

Shiba Inu (SHIB), 0,00008$ fiyat işareti civarında hacme dayalı önemli bir direnç seviyesiyle karşı karşıya kaldığı için kayda değer bir ralli için hazırlanıyor gibi görünüyor. Bu, Shiba Inu (SHIB) boğalarının benzeri görülmemiş bir güç sergilemesi, direnç bariyerlerini yıkması ve daha fazla potansiyel kazanç için zemin hazırlaması ile ortaya çıkıyor.

Token bakiyesi olan herhangi bir adres tarafından token satın alındığı ortalama fiyata dayalı olarak direnç ve destek seviyeleri belirleyen IntoTheBlock'un göstergesine göre, Shiba Inu (SHIB) gelecek vaat eden bir mitingin eşiğinde. Buradaki ilke basittir: cari fiyat ortalama maliyetten yüksekse, adres "Para içinde" olarak kabul edilir ve daha azsa, "Para Dışı" olarak kabul edilir.

Kemerlerinizi Bağlayın: Bu Altcoin Efsanevi Bir Ralli İçin Hazır!

Şu anda, Shiba Inu'nun fiyat performansı, 0,000008$'lık atılımın ardından yavaş, yatay hareket sergiliyor. Shiba Inu (SHIB) için bir sonraki teknik direnç, 200 günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) olarak gözüküyor. Bu kilit seviye başarılı bir şekilde aşılırsa, Shiba Inu (SHIB) yükseliş trendinde hareket etmeye başlaması bekleniyor diyebiliriz.

Shiba Inu (SHIB) Fiyatı İçin Sırada Ne Var?

Ek olarak, Shiba Inu (SHIB) ivmesini sürdürebilir ve bu direnci kırabilirse, varlık potansiyel olarak grafikte 0,000008 ila 0,0000014 dolar aralığında yer alan bir sonraki direnç sektörüne doğru hareket edebilir. Bu, mevcut seviyelerden önemli bir artışı temsil edecek ve bu popüler kripto para birimine dahil olmak isteyen yeni yatırımcılar için zorlayıcı bir giriş noktası sağlayabilir.

Tüm bu faktörler göz önünde bulundurulduğunda, mevcut durum Shiba Inu (SHIB) için heyecan verici bir fırsat sunuyor. Varlık son zamanlarda direnç gösterdi ve daha geniş piyasa dalgalanmaları arasında konumunu korumayı başardı. Yatırım camiasının yeni keşfettiği ilgi ve daha fazla kazanç potansiyeli, Shiba Inu (SHIB) varlığını ilgi odağı haline getirdi diyebiliriz.

Ancak yine de, yüksek volatiliteli mevcut süreç göz önüne alındığında yatırımcıların dikkatli bir şekilde hareket etmesinde fayda var.

Kaynak: U.Today

Kemerlerinizi Bağlayın: Bu Altcoin Efsanevi Bir Ralli İçin Hazır! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan