Anasayfa Bitcoin Kıdemli Analistten Bitcoin Yorumu: Ciddi Bir Patlama Yaşanabilir!

Kıdemli Analistten Bitcoin Yorumu: Ciddi Bir Patlama Yaşanabilir!

Bitcoin

Kripto para analisti Dave the Wave, Bitcoin (BTC) fiyatının büyük bir patlamaya hazır olduğunu dile getirdi.

Kıdemli Analistten Bitcoin Yorumu: Ciddi Bir Patlama Yaşanabilir!

Mayıs 2021'deki Bitcoin (BTC) çöküşünü doğru bir şekilde tahmin eden bir kripto para analisti, BTC'nin yukarı yönde büyük bir patlamaya hazır olduğuna inanıyor.

Dave the Wave olarak bilinen analist, X üzerinden yaptığı bir paylaşımda, Bitcoin fiyatının 35.000 doların hemen altındaki destek seviyesine düzeltme yapmadan önce potansiyel olarak yaklaşık 50.000 dolara yükselebileceğini dile getiriyor.

Analist, derin düzeltme hareketinin ardından Bitcoin fiyatının 180.000 dolara kadar yükselebileceğini tahmin ediyor. Bu da mevcut seviyelerden yaklaşık yüzde 424'lük bir kazanç anlamına geliyor. Dave the Wave, Bitcoin için altı rakamlı fiyat hedefine Nisan 2025'e kadar ulaşılacağını öne sürüyor gibi görünüyor.

Halving Öncesi Mini Parabolik Ralli Yaşanabilir

Kıdemli Analistten Bitcoin Yorumu: Ciddi Bir Patlama Yaşanabilir!

Dave the Wave, aynı zamanda tıpkı 2020 halving'inden önce yaptığı gibi Bitcoin'in yeni halving öncesi mini parabolik bir artış yaşayacağını öngörüyor. BTC madencilerinin ödüllerini yarıya indiren halving'in, Nisan 2024'te gerçekleşmesi planlanıyor.

Analist; mini parabolik rallinin, Bitcoin'i tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 69.000 doların biraz üzerine taşıyabileceğini öne sürüyor.

Dave the Wave; MACD göstergesinin, Bitcoin'in uzun vadeli yükseliş moduna geçtiğini gösterdiğini dile getiriyor. MACD göstergesi, bir trendin gücünü ve yönünü belirlemek için kullanılan bir momentum osilatörüdür.

Bitcoin fiyatı, yazının hazırlandığı sırada 34.342 dolardan işlem görüyor.

Kıdemli Analistten Bitcoin Yorumu: Ciddi Bir Patlama Yaşanabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar