Kik yeni adımlar atmaya başladı

1 Dakikada Okunabilir


Kik, geçtiğimiz günlerde mahkemede Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile mücadele etmek için 5 milyon dolarlık bir kripto para birimi kampanyası başlatmış olan Kanadalı sosyal medya ve mesajlaşma uygulaması şirketi olarak bilinir. Dünyada birçok noktada hizmetleri vardır.

Kik CEO’su ve Kin Vakfı’nın kurucusu Ted Livingston ve Cooley’in ortağı olan Patrick Gibbs, Unchained Podcast’te ABD Menkul Kıymetler’e karşı mücadele etmek için Coinbase Custody’de Laura Shin ile birlikte kripto para birimi kampanyası başlattığını duyurdu.

Kik, kripto dünyasına 2017 yılında 100 milyon dolarlık bir ICO ile girdi ve kripto para dünyasında adından daha fazla söz ettirmek için sürekli olarak yeni çalışmalar yaptı. Kik tarafından yapılan çalışmalar bazen Telegram’a rakip olarak gösterildi. Telegram’ın kripto paralar konusunda yeni adımlar atması ve kendi ICO’su konusunda attığı adımlar şirketin daha fazla rakibinin olmasına, buna bağlı olarak daha çok kampanya yapmasına ve daha hızlı hareket etmelerine ihtiyaç doğurdu. Kripto paraların geleceğinden umudu olan Kik, kendi çalışmalarına ABD’de engel gelmesini engellemek için çalışırken, henüz yeterli desteği bulabilmiş değil. Kik kripto paraların geleceğinden umutlu olduğu için böylesine büyük bir kampanya başlatmış durumda. Çalışmaların henüz yakın zamanda tamamlanması mümkün olmasa da kampanyaya yapılacak olan bağışlar Kik’in gücünü daha fazla artırıp kripto para dünyasında adından daha fazla söz ettirebilecek bir konuma getirecektir.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
80
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
80
Şaşkın
Lol Lol
201
Lol
Harika Harika
80
Harika
Korkunç Korkunç
40
Korkunç
Soner Özcan
26 yaşındayım ve hala üniversite eğitimime devam ediyor. Geleceği değiştirmesini beklediğimiz kripto paralar hakkında hem kendimi, hem koinbox.net okuyucularını bilgilendirmek ve doğru haberler sunmak için editörlük yapıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!