Kripto Para Haberleri

Kısa Bir Aradan Sonra Elon Musk Yine Doge Tweeti Attı

Elon Musk durmak bilmiyor. Bitcoin ve dogecoin desteğini hali hazırda sürdürdüğünü de yine net bir şekilde görebiliyoruz. Dogecoin yatırımcıları bu durumdan tabii ki memnun ancak bazıları da Musk’ın ne yapmaya çalıştığını anlayabilmiş değil. Malumunuz, kısa bir süre önce Doge için halkın parası tiviti atmıştı ve Doge kısa süre içerisinde büyük bir yükseliş sergiledi.

Elon Musk, Bitcoin

Yakın zamanda bir tivit daha geldi ve Doge desteğini sürdürdüğünü bir kez daha gördük. Dojo 4 Doge tiviti ile birlikte yeni bir yükseliş daha yaşandı ve 0.544 Dolar’dan 0.0597 Dolar’a yükseldi. Dojo isimli bir sinir ağı geliştiriliyor ve Doge’un iyileştirilmesi adına önemli bir uygulama desteği olacağını da unutmamak gerekiyor.

Bu destek, Musk tarafından duyuruldu ve aslında ilk destek de yine ünlü yatırımcıdan geldi. Elon Musk’ın zaman zaman attığı tivitler ile birlikte piyasa bir anda hareketlilik kazanıyor ve hatta komik paylaşımların da ardı arkası kesilmiyor. Yatırımcılar Elon Musk’a teşekkürlerini iletirken bazıları da neden bunu yaptığını anlamlandırmaya çalışıyor.

Oğlu için Doge Satın Almıştı

Bir de bu olay var. Ve bunu da yine Twitter hesabından duyurdu. Oğlu için yatırım amaçlı bir miktar Doge satın aldığını duyurduğu anda da büyük bir yükseliş gerçekleşti. Manipülatör olduğunu düşünenlerin sayısı ise bir hayli fazla. Bu tür isimlerin varlıklara ve piyasalara etkisi gerçekten çok büyük oluyor. Aslında yalnızca Doge için değil, Bitcoin için de aynısını yaptı ve hali hazırda yapmaya da devam ediyor.

Dogecoin

Dijital varlık piyasasını yakından takip etmenizi tavsiye ediyoruz ve bu takip durumu kesinlikle sizlerin lehine olacaktır. Her geçen gün piyasa değeri artan ve daha fazla insan tarafından talep edilen varlıklardan söz ediyoruz.

Yatırım yapmak zorunda değilsiniz ancak bu teknolojiye ve yeni dönem paralarına yakın durmanız kesinlikle daha doğru olacaktır. Alım yapmak için bir süre gözlemlemenizi tavsiye ediyoruz. Grafik analizi yapamıyorsanız bile en azından analistlerin yorumlarından yola çıkarak adımlarınızı atabilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu