Kripto Para Haberleri

Kraken, 13 milyon doların üzerinde fon topladı

Bir süre önce şeffaf olmak için 1.000 dolar ve üzerinde para ile hisse satacak olduklarını açıklayan en bilindik kripto para borsalarından olan Kraken, 10 milyon dolarlık fon hedefini aşarak 13 milyon dolardan daha fazla fon topladı. Kripto para borsası hakkında yabancı basında çıkan haberlerde borsa tarafından toplanan fon tutarının 13 milyon doların daha fazla üzerinde olduğu ve bunun 3 milyondan daha fazla fon toplandığına işaret eden bir beklenti dışı olan fon olduğunun açıklamasına yer verilerek, borsanın daha fazla beklentilerinin aşıldığı resmen ifade edildi.

Bireysel yatırımcılar Kraken’in bu hamlesine çok fazla ciddi talep gösterdiler ve bunun sonucunda kripto para birimi borsası beklenenden daha fazla fon toplamış olarak başarılı oldu. Uluslararası medyada çıkan haberler sebebi ile bir süreliğine de olsa prestij kaybeden Kraken, güvenlik ile ilgili sorunlar nedeniyle Mart ayında yaptığı açıklamada 2 aşamalı doğrulama sisteminin artık tüm kullanıcıları için zorunlu olduğu açıklamasını yaparak güvenlik konusunda yaşadıkları sorunların bu sayede çözülmesini hedeflediklerini açıklamıştı.

Kripto para birimlerine sahip olmak isteyen milyonlarca insanın aktif olarak kullandığı Kraken’in bundan sonra daha şeffaf olması ve daha fazla tercih edilebilir olması bekleniyor. Yatırımcılar için bu dönemde pek fazla Kraken borsası ile ilgili güvenlik endişesi yaşamasalar bile geçmişte yaşananlardan dolayı bazı endişeleri olduğunu ve bunların yakın zamanda bu hamleler ile birlikte son bulmaya yaklaşacak olduğu kesin.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kraken Avustralya'da Kripto Borsası Yaptı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu