Kripto Para Haberleri

Kredi Kartı ile BitTorrent (BTT) Almanın En İyi 3 Yolu

Bittorrent satın almak için kredi kartınızı kullanabiliyorsunuz ve tabi kartın da hesap sahibine ait olması gerekiyor. Herhangi bir güvenlik sorunu yaşamazsınız ve tam aksine gayet güvenilir ve aynı zamanda hızlı işlem yapma avantajına sahipsiniz. Dilerseniz bu süreci nasıl yönetebileceğinize ve hangi mecraları tercih edebileceğinize de yine hep birlikte göz atmış olalım.

Binance

Binance

Binance, an itibarıyla işlem hacmi en yüksek ve yine piyasa değeri en yüksek kripto para borsası olarak karşımıza çıkıyor. Sektörün devi demek sanıyoruz ki abartılı bir söylem olmayacaktır. Binance aracılığı ile çok sayıda kripto para alım ve satım işlemlerinizi hem daha hızlı hem de daha güvenli bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz.

Binance hesabınız yoksa eğer sizler de hemen şimdi bir hesap oluşturabilir ve Bittorrent alımlarınızda kredi kartınızı da kullanabilirsiniz.

Bittrex

Kripto Borsası Nedir? Nasıl Kurulur?

Çok sayıda kripto para varlığını listeleyen ve yine dünyanın önde gelen borsalarından bir tanesi olan Bittrex de Bittorrent alımı yapabileceğiniz adreslerin başında geliyor. Kredi kartı ile işlem yapabiliyorsunuz ev aslında en önemli detaylardan bir tanesi de budur. Kimlik onayı isteyen borsalardan biri ve onay aldığınız takdirde alım satımlarınıza hız kesmeden devam edebilirsiniz. Güvenilir bir borsa ve komisyon oranının bir hayli düşük olması da bu mecrayı bir adım daha öne taşıyor ve yine çok daha popüler hale getiriyor.

Poloniex

Poloniex

2014 yılında bu piyasadaki yerini alan ve kısa süre içerisinde büyüme kaydeden borsa, dikkat çekici isimlerin başında geliyor. Bittorrent alımlarınızı sizler de bu borsa aracılığı ile yerine getirebilir ve daha da önemlisi kredi kartı ile işlem yapabilirsiniz. Borsayı detaylı bir şekilde incelerseniz eğer çok sayıda kripto parayı listelediğini sizler de net bir şekilde fark ediyor olacaksınız. Yine tüm dijital varlıklar için kredi kartı ile işlem yapabilmeniz mümkün. Kimlik onayına ihtiyacınız olacaktır ve bu süreç tamamlandığı takdirde sizler de sorunsuz bir şekilde alım ve satım yapabiliyor ve varlıklarınızı da muhafaza edebiliyorsunuz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu