Anasayfa Sektörel Kripto Borsası Binance Duyurdu: İkisini Birden Sonlandırıyor!

Kripto Borsası Binance Duyurdu: İkisini Birden Sonlandırıyor!

Sektörel

Kripto para borsası Binance, Sandbox NFT Staking programını ve Binance NFT Marketplace üzerindeki Polygon ağ desteğini sonlandırıyor.

Kripto Borsası Binance Duyurdu: İkisini Birden Sonlandırıyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, "Sandbox NFT Staking Programı"nı ay sonuna kadar sonlandıracağını duyurdu. Kullanıcılar, Sandbox NFT Staking Programı'nın sona ermesiyle birlikte Binance NFT Marketplace'te Polygon ağında barındırılan LAND NFT'lerini stake edemeyecekler.

Binance, Polygon Ağındaki NFT'leri Kaldırıyor

Kripto para borsası Binance, 8 Eylül'de yaptığı resmî bir duyuruda, Sandbox NFT Staking Programı'nı durdurma kararını açıkladı. Borsa; kararın, Binance NFT Marketplace'teki ürün hizmetlerini iyileştirme çabasının bir parçası olan kapsamlı bir değerlendirmeden sonra alındığını söyledi.

Kullanıcılar, 26 Eylül'den itibaren SAND ödülleri kazanmak için Polygon ağı üzerinde barındırılan LAND NFT'lerini stake edemeyecekler. Binance, tüm LAND NFT'lerini otomatik olarak kaldıracak ve ay sonuna kadar kullanıcıların hesaplarına iade edecek.

Buna ek olarak Binance, 26 Eylül'den itibaren Polygon ağındaki NFT desteğini kaldıracak. Kullanıcılar Polygon ağındaki NFT'lerini 31 Aralık'a kadar Binance NFT Marketplace'ten çekmelidir. Aslında, Binance NFT Marketplace'te Polygon ağından NFT satın alma, yatırma, teklif etme veya listeleme tamamen sona erecek.

Kripto Borsası Binance Duyurdu: İkisini Birden Sonlandırıyor!

Cardano ve Polygon spot, marjin ve sürekli işlem çiftlerinin Binance tarafından delist edilmesi ve kaldırılması, SEC ve CFTC davalarından sonra hız kazandı. 17 Ağustos'ta Binance, BUSD çiftlerinde Cardano (ADA) ve Polygon (MATIC) sürekli vadeli sözleşmelerini delist etti. Borsa, ayrıca 1 Eylül'de Cardano (ADA), Polygon (MATIC) ve diğer 37 likidite havuzunu kaldırdı.

Kaynak: CoinGape

Kripto Borsası Binance Duyurdu: İkisini Birden Sonlandırıyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik