Kripto Para Haberleri

Kripto Dünyasında Neler Oluyor? Thodex Skandalının Perde Arkası…

Türkiye kripto para piyasası, yeni bir haber ile çalkalanıyor. Thodex kurucu ismi Fatih Özer’in Tayland’a kaçtığı iddia ediliyor ve yaklaşık 10 milyar dolarlık bir vurgundan söz ediliyor. 20 Nisan’dan bu yana bakımda olduğu ifade edilen site, hali hazırda aktif olarak hizmet vermiyor ve basit bir açıklama karşımıza çıkıyor. Bakım çalışmasının yanı sıra güçlü bir ortaklık çalışması ile borsanın yeniden piyasaya döneceği duyuruldu ancak yatırımcılar bu habere pek de inanmış gibi görünmüyorlar.

1.3 milyar dolarlık günlük işlem hacmi sonrası büyük sükse yaratan ve kısa süre içerisinde daha fazla yatırımcıya ulaşması başaran borsa, an itibarıyla gündemi meşgul etmeye devam ediyor. tarihi vurgunun sinyalleri geçen hafta verilmişti ancak bunu tahmin etmek tabii ki mümkün değil.

6 saatlik bir bakım çalışmasından söz ediliyordu fakat bu çalışma bir türlü bitmek bilmedi ve şimdilerde de bir ortaklık duyurusu yapıldı.

Uygulama Şu An Bakımdadır!

İnternet sitesi üzerinden erişim sağlamak mümkün değil ve mobil uygulamaya giriş yapmak istediğinizde ise ‘’Uygulama şu an bakımdadır’’ mesajı ile karşı karşıya geliyorsunuz. Hatırlarsınız, Tosuncuk olayında da benzer bir vurgun yapılmıştı ve aynı benzer metinler karşımıza çıkıyordu. Bu arada Thodex kurucusunun Tayland’da olduğu haberleri de kısa süre içerisinde yayıldı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitmain halka arz süresini hızlandırabilir

Yatırımcılar an itibarıyla kara kara düşünüyor ve dava yoluna gitmeyi planlıyorlar. Bu arada bir ilginç bilgi daha verelim. Kurucu Fatih Özer, tüm sosyal medya hesaplarını kapatmış durumda ve sonrasında Tayland’a kaçtı. Bu haber ile birlikte yatırımcılar da borsadan umudunu kesti. İyimse düşünenlerin sayısı her ne karda fazla olsa da görünen köy ne yazık ki klavuz istemiyor.

Thodex, ülkemizin en büyük üçüncü kripto para borsası idi ve hali hazırda bu unvanını da koruyor. Böylesine büyük ve güçlü bir borsanın bile vurgun peşinde olması, kripto para birimlerine ve borsalara olan inancı ve güveni de zayıflatıyor. Gelişmeler var olduğu sürece yine bu mecra aracılığı ile siz değerli yatırımcılar ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Yatırım Yapmadan Önce Bilmeniz Gereken Bitcoin Dolandırıcılıkları

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu